Wpis z mikrobloga

Nie no dla mnie to jest hit, że chłop bierze cały orszak i jedzie na sparing do gościa - a trenerzy się na to godzą, to już w ogóle wiele świadczy o poziomie. Na kółko wzajemnej adoracji to nawet szkod słów więc pomijam. A co do samego sparingu to jestem ogromnie rozczarowany tym Tyburskim. Sądziłem, że skoro to taki sportowiec, puszczało Fame MMA jakieś zajawki jak tarczuje i że taki potężny Chad. Nie wątpie, że tam pare gałek i lowów wsadził Kasjuszowi, ale to nie był sparing do jednej bramki. Dla mnie za to props dla Kasjusza ogromny, że się nie zesrał tylko normalnie przyjął wyzwanie. Poczciwy Tańcula ze startowego 2.15 już 1.75 na betclicu.

No i najważniejsze - organizatorzy FAME MMA nie mają nic przeciwko temu - że jeden jak i drugi mógł wypaść z gali? Przecież jeden z klonów już ma połamany nos przez brata, to czy ma skrupuły przy jakimś swoim "wrogu". No ja jakbym był takim organizatorem to bym się mocno #!$%@?ł.
#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
@radkiewiczmariusz: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gościu to nie UFC, oni sobie tutaj nie będą sparować jak zawodowcy. Jak myślisz, że ich tak srogo "obijają" to by tu 3/4 nie wyszło bo by byli połamani. Inna sprawa też to sparingpartner a co innego gość, który jedzie w zamyśle Ci #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@giorgio_banani Sparingpartner przed walka w obozie przygotowawczym ma cię jak najbardziej dociążyć.Jeski chodzi o to że koleś chciał mu dosłownie #!$%@?ć to jeszcze lepiej.... a jeśli chodzi o przygotowania to nie wierzę że taki Hasan nie ma normalnego obozu
  • Odpowiedz