Wpis z mikrobloga

#katowice pozdrawiają Inter Extreme Masters 2020. Pod koniec lutego imprezę odwołał dla publiczności Wojewoda Śląski, tego samego dnia, przy 100 zarażeniach dziennie, zostawiając wielu przyjezdnych, w tym takich z zagranicy, na lodzie.

Dziś, przy niecałych 700 przypadkach dziennie na Śląsku, podobno przez centrum Katowic jedzie #tourdepologne i można się ustawiać przy barierkach, w tym pod Spodkiem, gdzie IEM się odbywa i gdzie usytuowano metę TdP. Włodarze miasta chwalą imprezę.

IKS #!$%@? DE

#2019ncov #koronawirus #iem #tdp
ArchDelux - #Katowice pozdrawiają Inter Extreme Masters 2020. Pod koniec lutego impre...

źródło: comment_1596608661v6OnrmKtTTv4VaECb5nXdA.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 128
@ArchDelux: impreza jest na otwartym powietrzu. Silesia marathon też się odbędzie. Nie porównuj ze sobą dwóch różnych imprez xD. Kaszlące dzieciaki kontra sportowcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nie porównuj ze sobą dwóch różnych imprez xD.


@Megashoton: dobrze się czujesz? Porównuję dwa zgromadzenia, gdzie człowiek stoi na człowieku. Jak stojąc ramię w ramię w tłumie kichniesz na kogoś na otwartym powietrzu to jest oki? Aha. Nie wiedziałem, że wirus nie przenosi się na zewnątrz. Pewnie dlatego zamknięto lasy i parki. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ArchDelux: dobrze się czujesz? A może jesteś z Sosnowca i masz ból dupy o utrudniony dojazd do domu tego dnia? Lepiej się dokształć na temat tego jak będzie wyglądać to wydarzenie. I nie porównuj sytuacji z początku roku do tej teraz. Ja czuję się dobrze ale jeśli ty czujesz się słabo to se może usiądź albo weź panadol roszczeniowy niegodziwcze.
  • Odpowiedz
@Megashoton: bardzo się starasz, nawet wymyśliłeś podjazd od goroli, ale niestety - logika stojąca za spędzeniem ludzi teraz, a rozpędzeniem wtedy, pozostaje tylko w umysłach podobnych Tobie. Jak tam się mieszka na Środuli? xD
  • Odpowiedz
@Balcar: a po drodze też nie może być? Na zamkniętych od rana ulicach w centrum i wokół sąsiadujących dzielnic? Nie zjeżdżają się ludzie zewsząd, w tym zawodnicy i ich teamy? I jak to ma się do zakazu zgromadzeń, który wtedy obowiązywał, a teraz, przy większej odnotowywanej skali zagrożenia - nie? Wtedy miasto się myliło czy teraz się myli? Czy zawsze ma rację, a imprezy dobiera z uwzględnieniem jakichś innych czynników?
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: wybacz. Jak mieszkałem w Siemianowicach to miałem całe osiedle zamknięte. Był tylko jeden wyjazd z osiedla i #!$%@? zamknięte. Ogłoszenia? Panie idź Pan w #!$%@? a na co to komu. Także wielu ludzi z osiedla było #!$%@? bo pedalarze muszą se pojeździć.
  • Odpowiedz
@PanZiomal: lokalne władze są od tego, żeby informować o takich utrudnieniach. a lokalną władzę sam sobie wybierasz. poza tym jestem pewien, że plakaty o wyścigu wiszą już od dawna i wystarczy 5 minut, żeby samemu sprawdzić jakie będą utrudnienia i zaplanować sobie ten dzień.
  • Odpowiedz
@PanZiomal: ale informacje są wszędzie na ten temat - każda lokalna prasa o tym informuje, są bilbordy w mieście. Zresztą co roku jadą przez Kato to może czas się domyślić, że może znów będą jechać?
  • Odpowiedz