Wpis z mikrobloga

Kasjo wlasnie potwierdzil, ze zaprasza jutro Tyburskich do Nastula klubu na sparingi, bo on chetny. No to zobaczymy kto sie obsra bo cos czuje, ze Tyburski tak szczekal na insta i na konferencji a jutro tyle z niego bedzie i nigdzie sie nie zjawi.
#famemma
  • 23
  • Odpowiedz
@bartexx96: Myślę, że będzie sparing na luzaku, Tyburski chyba nie jest z takich, żeby się obsrać, tym bardziej, że to on rzucił wyzwanie. Mam nadzieje, ze caly sparing będzie na youtube/insta.
  • Odpowiedz
@rgnr14: Zobaczymy czy w ogole sie zjawia na sparingu czy skonczy sie na pustych slowach. Moim zdaniem zrobia sparing, jak bedzie wyrownany to okaza sobie szacunek, nagraja wspolne story na insta i na tym sie zakonczy.
  • Odpowiedz
@Majkel94: Kasjusz wlasnie powiedzial, ze podobno maja byc bo ugadywali sie z chlopakami z klubu. No to ciekawie zwlaszcza, ze za miesiac maja walke. Czy to bedzie sparing, aby sie sprawdzic czy #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@bartexx96 myślę , że zacznie się na lajcie, ale mogą się rozkręcić. Tylko ... To są normalni faceci nie baby, oni nawet z kontuzją będą walczyć. Jednak nie wiem jaki to będzie sparing , jeśli MMA to jedynie kasjo może być poturbowany. Trybulski serio jest zabijaka.
  • Odpowiedz