Wpis z mikrobloga

Stan na dziś: 50 osób z pozytywami

moje samopoczucie:
- 90% czasu spędzam leżąc/siedząc, 20 min spaceru wokół domu powoduje zadyszkę; ciągle jestem zmęczona;
- depresja - jak już wspomniałam - zupełnie bez powodu; psychicznie czuję się jak w najgorszych momentach mojego życia, na zmianę co drugi dzień - 0,5/10 i 2/10. Tutaj pierwsze badania w tym temacie, ale oparte na starszych ludziach, którzy byli hospitalizowani, więc warto je póki co traktować jako ciekawostkę. Od jutra zamierzam stosować 5htp, mam nadzieję, że ureguluje mi się serotonina i nie będzie tak źle.

inne uwagi

10 osób zostało już ponownie zbadanych, wróciły 3 wyniki:
- 2 pozytyw - kobiety 50 i 70 lat, obie nie mają już objawów (poza osłabieniem);
- 1 negatyw - chłopak 21 lat, nie już ma objawów oprócz osłabienia;
Reszta wyników jutro. Ja zostanę zbadana w czwartek, o ile znów nie przeniosą daty (pierwotnie mieli pobrać od nas wymazy w sobotę). Proszę mocno trzymać kciuki!!

Kilka młodych osób, które nie przyjechały na wesele, bo 2 dni przed zdiagnozowano u nich COVID mają ciągle wyniki pozytywne. To już prawie 3 tygodnie od pierwszego pozytywnego testu.

Jedna osoba z Niemiec została wczoraj przewieziona do szpitala, ze względu na duszności i problemy z oddychaniem. Jest to kobieta lvl 45, bez chorób współistniejących, nieco otyła. Wcześniej czuła się dobrze.

Dopiero wczoraj (!!!!!) zbadana została kobieta lvl +80 ze strony panny młodej, która była na weselu. To wszystko mimo tego, że ma cały czas gorączkę, jest z nią utrudniony kontakt i mieszka z osobą, która już 5 dni temu została zdiagnozowana. Wszystko przez niedogadanie dwóch stacji sanitarno epidemiologicznych i idiotycznych procedur, które utrudniają przewozu osób bez pozytywnego wyniku do szpitala (trzeba być serio umierającym). Raczej sprawa skończy się w sądzie.
Po wyniku pozytywnym kobieta została zabrana na SOR i czekamy na informacje.

Ze względu na deszcz, przeniosłam się z hamaka pod daszek i niebieski urządza mi kino jak poniżej :))

#kwarantannawhamaku
factoryoffaith_ - Stan na dziś: 50 osób z pozytywami 

moje samopoczucie:
- 90% cz...

źródło: comment_1596572919lH1nhd5cmt6u0qOBFkrTJe.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@rybsonk: ( ͡° ͜ʖ ͡°) mają strasznie pomieszane informacje xd śmiejemy się z tego tylko wszyscy ;)
To drugie wesele z linku to po prostu 'nasze', tylko powiększone o ekipy księży, kucharki, zespół itp, podają złe województwa, zła ilość osób chorych. Pojawiła się informacja o liczbie 140, jakimś Czechu (wcześniej wiedzieli tylko o rodzinie z Niemiec), więc zrobili z tego drugie wesele. I tak błędnie mówią o
  • Odpowiedz