Wpis z mikrobloga

#stellaris

Zawsze odkrywając wykopalisko z klasyfikatorem przed walką ze smoczycą kolonizowałem świat relikt. Ona sobie latała, a ja rozwijałem kolonie. Jakie dziś było moje zdziwienie jak zjadła wszystkich kolonistów. Jakiś mini patch?

Inne zmiany. Nacja z pre warp na moim terenie wkroczyła w erę kosmosu. Wcześniej stawali się poddanymi i wydzielało im się terytorium. Teraz miałem opcję wyboru czy ich przyłączyć czy nie. Ciekawe.
  • 9
@Pylon: #1 Pierwszy raz tak miałem. Zawsze sobie tam żyli, aż nie podniosłem siły floty i zabiłem smoczycę.

@Multimichalabiauka - Jak ich przyłączysz to masz ich kolonie jak swoją. Więc zdobywasz ich populacje, budynki itd.
Planeta? No takie jak miałaby bez Ciebie.

Co ciekawe ta planeta ich była "górzysta". Jednak obsadziłem tam do pilnowania tych sług paru swoich. Zaadaptowali się sami zmieniając swoje cechy. Fajna sprawa. Pierwszy raz tak mam :)
MajoZZ - @Pylon: #1 Pierwszy raz tak miałem. Zawsze sobie tam żyli, aż nie podniosłem...

źródło: comment_1596572487hUlcdJzQQ2M4HzfacFC683.jpg

Pobierz
@Andrzejoslaw: Dziwne odpisałem i posta ni ma :)

Z 10x wcześniej tak robiłem przy tych wykopaliskach. Nigdy smok nie żarł kolonistów ¯\_(ツ)_/¯
Może się bugował na stacji kosmicznej.
@MajoZZ: Ja jakoś też nie miałem przypału z nim xD. Latał sobie dopóki nie stwierdziłem że go ukatrupie. Nwm czy ASpec nie polecał kiedyś smoka jako ochronę o sile około 30k w układzie. Przed SI to spokojnie 150 lat może być świat relikt bezpieczny, a mając taką planetę wcześnie i #!$%@?ąc naukę można dużo zyskać
@Andrzejoslaw: Nie wiem kto to "ASpec", ale sam tak robiłem. Podobnie masz jak pokojowo ustosunkujesz się do ameb,kryształów itp. Jeśli przeciwnik ich nie lubi to masz dodatkową ochronę.