Wpis z mikrobloga

@Thome: 5 minute crafts to w ogóle jakiś ewenement. Polecam bardzo wideo, gdzie mówią kto za tym stoi. https://youtu.be/pvqa8dsBtno (w pozostałych filmach na jej kanale obala kupę tych filmików z kuchennymi hackami itp., też polecam).
Ogólnie to jest ogromna "content farma", w jednym pomieszczeniu stół obok stołu i nagrywają te swoje pierdy na wielką skalę, zarabiając miliony dolarów rocznie. Tworzą to co generuje kliknięcia, nie ważne że coś nie działa, jest
majsterkowanie z rzeczy ktore sa w kazdym domu: robi cos #!$%@? w kosmos ze specjalistycznymi narzedziami, stolem do ciecia, albo jakims CNC xD


@Megawonsz_dziewienc: Nie zapominaj o drukarce 3d, najlepiej takiej w gdzie wielkość elementu może być tak chociaż z 50 cm. Do tego obowiązkowo: czterokanałowy oscyloskop (oczywiście Keysight, wszystkie kanały ich mega promują). Przyda się również wiertarka stołowa, i jakiś podstawowy sprzęt do spawania. ( ͡° ͜ʖ ͡
@SuperStefan: Dlatego zawsze dobrze odsiać. Ewentualnie oglądać ich pierwsze filmiki bo często ci ludzie dorobili się sensownego zaplecza w trakcie trwania kanału.
Dodatkowo są kanały nastawione na takiego odbiorcę - Hand tool woodworking można zerknąć na ludzi robiących odcinki tylko o pracy z narzędziami ręcznymi.
Nie każdy ma "Każualowy zestaw podręcznych narzędzi" jak Wrangstellar ale on te swoje zdobycze po części odziedziczył po dziadku a czasem i wcześniej.

@Megawonsz_dziewienc: Klej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuperStefan: na wszystkich meblarskich jeszcze #!$%@? wszystkiego białą farbą do mebli i oczekiwanie komplementów (czesto niszczą w ten sposób dobry modernistyczny design albo perełki polskiego wzornictwa, łapy bym ucinała), dla kompletnych lewusów zostaje kredówka
Ogólnie to jest ogromna "content farma", w jednym pomieszczeniu stół obok stołu i nagrywają te swoje pierdy na wielką skalę, zarabiając miliony dolarów rocznie.


@michal1358: Podobne gówno jak te kanały 123 GO! w pierdyliardzie wersji językowych, 50 faktów i inne ścierwa XD Kiedyś jak wszedłem w kartę "na czasie" to autentycznie zgniłem co ludzie oglądają (muzykę pomijam bo to muzyka).
@Megawonsz_dziewienc: @Thome: @umiarkowany_ekstremista: też hejtowałem klej na gorąco dopóki miałem pistolet za dwie dychy z castoramy, bo gówno się dało tym skleić. Na szczęście pożyczyłem go bezzwrotnie siostrzenicy i kupiłem sobie stanleya gr50 i od tego czasu też kleję wszystko co się da na gorąco, bo w końcu to zaczęło mieć sens - różnica jest dramatyczna.
@KHOT: Ja nie mówię że klej na gorąco jest zły. Ja mówię że te #!$%@? filmy pokazujące superświetne i niesamowite gadżety do zrobienia z śmieci mnie wkurzają, bo wygląda to jak jeszcze gorsza wersja telezakupów mango gdzie każdy bohater ma "wyjątkowo nietypowy" problem którego nie ma nikt inny, ale może ci sprzedać rozwiązanie.