Wpis z mikrobloga

Co się stało z chudym bykiem? Gdzie się podziała charyzma ? Gdzie się podział krzykliwy i wojujący chudybyk ? Aktualnie widzimy totalnie zniszczonego psychicznie przestraszonego leszcza, który nawet zdania normalnie już nie mówi tylko jakąś padake pełną Cringe odpier...ala. Taki cwany był hahah. Może to rozstanie z roksą tak wpłynęło? Może jakiś Mirek ma informacje co się stało z rafonixem ? Obejrzyjcie kilka nowych produkcji z nim i #!$%@? totalna.
#rafonix #danielmagical #patostreamy #boxdel
  • 23
  • Odpowiedz
@MarlenkaIQ30: Tu nie ma w co wierzyć,to są fakty. Sponsorzy nie będą zainteresowani tym żeby ich firmę promował typ łapiący butelki po piwie. To że przerzucił się na streamy na Fb tez ma jakiś wpływ na cała sytuacje bo Fb płaci lepiej ale ma sztywniejsze zasady od YT
  • Odpowiedz
@DiatlowPies: wygladał i wygląda cały czas tak samo, ale beret zniszczony. ahahahahahaha no #!$%@? rafatusy rafonixy przeciez to powinno być na rencie i ubezwłasnowolnieni. typ cykluje i zero przyrostu :o
  • Odpowiedz
  • 4
@MarlenkaIQ30 heh osral gacie i tyle w temacie. FameMma go utrzymuje. Juz nie jest taki cwany i kozak do widzow. Jak szedl na kuracyje to z krasnalami bo obawial sie, ze moze wyrwac lepe od typa co wpieprza maka. Nie wiem czy widziales ale jak tucznik wyszedl na miasto to nie wiele brakowało aby dostal w pape. ci pato strimerzy nie wychylaja nosa z domu. Dom, Samochód > Samochód, Dom. Rafonix
  • Odpowiedz
@MarlenkaIQ30 #!$%@?ł grube siano na cykl od swojego trenera - nie zmieniło się nic w wyglądzie, tylko zarósł jak małpa, wszyscy zadajemy sobie pytanie GDZIE JEST #!$%@? CHUDY BYK ZADYMIARZ TIBIJSKI HOTEL DZWONIONY OD BUTA ESSA MAGICAL PECIE MOŻESZ MI POSSAĆ FRAJERZE JESTEŚ KIEPEM NA INTERNECIE DANIEL
  • Odpowiedz
@chudybyk7462: ku.... Jaki to jest kmiot. Artur Cichecki ma z nim kosę, więc łatwo by podzielił się z nami tymi smaczkami o rafonixie. Tylko ja w sumie nie widzę sensu kopać leżącego. #!$%@? mnie tylko, że nadal zarabia zamiast gnić śmieć
  • Odpowiedz