Wpis z mikrobloga

Co się stało z chudym bykiem? Gdzie się podziała charyzma ? Gdzie się podział krzykliwy i wojujący chudybyk ? Aktualnie widzimy totalnie zniszczonego psychicznie przestraszonego leszcza, który nawet zdania normalnie już nie mówi tylko jakąś padake pełną Cringe odpier...ala. Taki cwany był hahah. Może to rozstanie z roksą tak wpłynęło? Może jakiś Mirek ma informacje co się stało z rafonixem ? Obejrzyjcie kilka nowych produkcji z nim i #!$%@? totalna.
#rafonix #danielmagical #patostreamy #boxdel
  • 23
@MarlenkaIQ30 heh osral gacie i tyle w temacie. FameMma go utrzymuje. Juz nie jest taki cwany i kozak do widzow. Jak szedl na kuracyje to z krasnalami bo obawial sie, ze moze wyrwac lepe od typa co wpieprza maka. Nie wiem czy widziales ale jak tucznik wyszedl na miasto to nie wiele brakowało aby dostal w pape. ci pato strimerzy nie wychylaja nosa z domu. Dom, Samochód > Samochód, Dom. Rafonix przecież
@MarlenkaIQ30 #!$%@?ł grube siano na cykl od swojego trenera - nie zmieniło się nic w wyglądzie, tylko zarósł jak małpa, wszyscy zadajemy sobie pytanie GDZIE JEST #!$%@? CHUDY BYK ZADYMIARZ TIBIJSKI HOTEL DZWONIONY OD BUTA ESSA MAGICAL PECIE MOŻESZ MI POSSAĆ FRAJERZE JESTEŚ KIEPEM NA INTERNECIE DANIEL
@chudybyk7462: ku.... Jaki to jest kmiot. Artur Cichecki ma z nim kosę, więc łatwo by podzielił się z nami tymi smaczkami o rafonixie. Tylko ja w sumie nie widzę sensu kopać leżącego. #!$%@? mnie tylko, że nadal zarabia zamiast gnić śmieć