Wpis z mikrobloga

  • 1
Co ci ludzie mają w głowach. Gościowi po prawej kończy się pas. Mimo że suniemy jakieś 20-30 na godzinę pcha się bok w bok z ciężarówką XD. Oczywiście jedno auto przed nim wpuściłem to #!$%@? on też wjedzie.

W ostatniej chwili dałem po hamulcach, gdybym nie spojrzał w lusterko to pewnie by leżał dociśnięty do barierek

#zycietruckera
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PanKracy582 gdyby miał czas stać z godzinie albo więcej na policję to może bym i nie hamował. Zawsze jednak człowiekowi robi się szkoda i ma z tyłu głowy że będą problemy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PanKracy582 nie chodzi o #!$%@? na pana. Wiem jak wyglądają takie sytuacje. Najpierw szarpanie z kierowcą debilem a potem jeszcze jak przyjedzie jakiś #!$%@? patrol to z policja.

Kiedyś miałem sytuację na skrzyżowaniu że jechałem na wprost kierowca z przeciwka skręcał w lewo. (Oboje przecinalismy drogę z pierwszeństwem) Oczywiście wyjechał mi i w niego #!$%@?łem, najpierw akcja z nim bo "panie jak już ruszyłem pierwszy to miałem pierwszeństwo"
Potem godzina walki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mintaa: jeszcze miałeś farta że kierowca skrecajacy w lewo to nie był Pan wójt, proboszcz czy inny doktor bo patrol opisał by że celowo wjechales w stojący pojazd i dziękuję... polskie realia. Kamerka to podstawa, najlepiej mieć ich 10 dookoła samochodu
  • Odpowiedz