Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Wróciłem do gry po dłuższej przerwie, jak szukam info o expowiskach to ciągle widzę info o nerfach etc. Gdzie warto w tej chwili biegać 380rp solo?
Lower Rosha, Drakeny to wiem, glooth tower trochę popsuli, fury na oramond to jakieś xD zrobili, albo serio miałem pecha z lootem bo exp to wiem, że będzie słaby.
Co do duo z edem, gram na Antice więc myślę o jakichś niestandarowych miejscach pod bestiarkę. Wymyślilem PoI, roomy z jugami i DTkami. Zwłaszcza jak będzie szansa na któregoś bossa. ( ) Bo tak poza tym to widzę, że elfy są świetną miejscówą dla nas. Może uda nam się rano wbić na cobry. Do tego Rosha, nightmare isle, może zielone gazery. Coś jeszcze? #tibia
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lasic: no jak widać świetny, średnio 3.9kk/h z 370ed, na proficie i tylko 10% dmg niż on. XD typie pls. XD
@uglyhero akurat od ziemi ochrony mi nie brakuje. Jaki lvl miałaś? Jakieś preye?
  • Odpowiedz
@Regrup: no własnie taki jak ty mniej więcej, około 380~, ja żadnych prey i charmów, ed jakiegoś czarma miał chyba. Bralłam po jakieś 5-6 mobków na siebie, sporadycznie pełną klate bo jednak troche mnie pizgały :D Fajne miejsce pod bestiarke, bo exp jest ok, ale profitu szałowego nie ma, jednak zawsze na plus byliśmy.
  • Odpowiedz