Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, żeby nie wyrażać opinii niezgodnej z wizją @UberKatze, bo go urazicie i wrzuci was na #czarno. Najwyraźniej dla niektórych użytkowników wykop jest całym światem.

Skrót sytuacji: użytkownik wystawił lewicy laurkę za działalność Print Screena. Aby nie odpowiadać na merytoryczne argumenty, dążył do zmiany tematu poprzez zarzucanie mi manipulacji jego wypowiedzią, której nie było. Nie był w stanie obronić przedstawionej przez siebie definicji słownikowej słowa "reprezentant", gdyż nie zgadzało się to z dość jasnym kontekstem.

Co ciekawe, użytkownik to taki typ internetowego profesorka, który zawsze wie lepiej, traktuje wszystkich z góry, a wszyscy inni są głupi. Jak sam to skomentował po dodaniu mnie na #czarno: "jak grochem o ścianę", podczas gdy nie odpowiedział na jakikolwiek z argumentów.

#neuropa #4konserwy
Haramb3 - Pamiętajcie, żeby nie wyrażać opinii niezgodnej z wizją @UberKatze, bo go u...

źródło: comment_15964000665RRsV4vw4HoGpw0zx3yoeM.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Haramb3: Aleś ty dzban jesteś. Przekręcasz moje słowa, zmieniasz kontekst, a później płaczesz, że dałem cię na czarną listę i nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji. Argumenty, których bym użył w odpowiedzi na twój ostatni post miałeś już wyżej. Nie będę się powtarzał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UberKatze: nie miałem wyżej, bo odnosiłeś się jedynie do swoich subiektywnych odczuć i ograniczonych obserwacji, a nie faktów. Nie obroniłeś swojej definicji, jedynie ją wkleiłeś, po czym powtarzałeś o plusach i niezmiernym wsparciu, jakie dostaje Print Screen, ignorując przy tym moje argumenty o niejasnym kryterium bycia "głównym reprezentantem", czy właśnie tej niespójności z twoją wersją pojęcia "reprezentant". Nie odpowiedziałeś w jaki sposób dokonałem manipulacji twoich słów, a jedynie odniosłeś się do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DodatnieUjemny

Nom, nom. Typowe, lewackie odwracanie kota ogonem. Nikt sie na to nie nabiera już, serio.


Nom, nom. Typowy brak argumentów. Wskaż, w którym miejscu odwracam kota ogonem.
  • Odpowiedz