Wpis z mikrobloga

Macie jakieś sprawdzone firmy produkujące myszki? Od dawna mam problem ze scrollem w rożnych modelach i już ręce mi opadają. Miałem mysz Roccat Savu i w niej scroll terkotał miesiąc po zakupie, potem Steelseries Rival 100 - w niej scroll miał luzy i obijał się o obudowę przy trochę szybszych ruchach co było nie do zniesienia na dłuższą metę. Teraz mam Logitech G102 i znowu problem ze scrollem - prawy zaczep kółka jest źle dopasowany co powoduje że scroll nie trzyma się w widełkach i zaczyna dziwnie działać i czasem nie łapie ruchu, trzeba poprawiać co jakiś czas dociskając do prawej strony żeby wskoczył na miejsce. Nie są to high-endowe myszki to fakt, ale nie są też najtańsze, a w chińskim a4tech czy tam bloody nie miałem takiego problemu. Nie mam pojęcia co kupić następnym razem bo pewnie znowu trafię na jakąś tandetę.
#pcmasterrace
#mysz
#myszka
#logitech
#steelseries
  • 4
@Bloodborn: czuję twój ból. W kilku ostatnich myszkach ukręciłem scroll przeglądając Wykop. Rekordzistka wytrzymała 3 lata (stary Logitech Marathon Mouse) ale już jej nie robią. Mionix Naos też był niezły - 2.5 roku programowania także kilometry scrollowania. Też już nie robią. MX Master 2 jest jedyną której nie zdołałem zabić ale dorobiłem się od niej zwyrodnienia nadgarstka.
Teraz mam G502 i zobaczymy ile scroll wytrzyma. Powinien być mocny jak w Masterze
Jeżeli chodzi o myszki to polecam właśnie Logitecha. Co jakiś czas zdarza mi się natknąć na wątek, że coś nie tak ze scrollem - ja miałam G305, potem wymieniłam na G Pro Wireless i od długiego czasu wszystko jest super. Może do serwisu ją wyślij? Poza tym czuję Twój ból, bo ja znowu mam jakieś toksyczne uszy i wszystkie słuchawki psuje (ZAWSZE pada lewa muszla) :D