Wpis z mikrobloga

- Egzamin z historii
- Idzie Ci świetnie
- Część opisowa
- Opisz kulturowe i naukowe
- Osiągnięcia Ukrainy
- O #!$%@?
- O #!$%@?
- O #!$%@?
- Przez resztę czasu siedź i się poć
- Oddaj test z pustą częścią
- Przychodzą wyniki
- 100%
- Odpowiedź poprawna
#heheszki
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli tak - ja plusuję wpis w którym piszą że Ukraina nic nie osiągnęła. Ty przyłazisz i mnie pytasz co osiągnęła Ukraina. Piszę że nic, przecież zaplusowałem taki wpis. Ty dalej nie rozumiesz i pytasz mnie co osiągnęła Ukraina. Piszę drugi raz że nic. Ty mnie pytasz po co odpisuję i że piszę bez sensu. Jakbyś mnie bez sensu nie zawołał nie wiem po co to bym ci nie odpisał ani razu.
  • Odpowiedz
@Reiter: wynika z pierwszego zdania tej odpowiedzi w której wskazuję na fakt zaplusowania przeze mnie wpisu OPa (co nie jest trudne do sprawdzenia bo jestem drugi więc nie trzeba rozwijać listy setek nicków i szukać). To że połączenie dwóch prostych faktów cię przerasta to nie moja wina. No ale to ja jestem debilem. xd Ogólnie to ty jesteś debilem bo wołasz mnie nie bardzo wiadomo po co, potem coś twierdzisz
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: Odesłałem cię do historii Polski. Nie będę ci wykładał całego materiału, bo nie jestem twoim nauczycielem. Nie wyniosłeś nic ze szkoły, to nie moja wina. Możesz nadrobić, ale tkwić w błędnym przekonaniu, że Polska nie ma żadnych zasług, czy osiągnięć. Dodaje cię na czarną listę, więcej mnie nie wołaj.
  • Odpowiedz