Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co sądzicie o tych zmianach #paypal, czyli karze 2,5k USD w kontekście iptv? Korzystam z iSat, a oni mają tylko i wyłącznie PayPala, co jest dla mnie trochę dziwne, z drugiej strony kiedyś miałem rapida i też mieli normalnie PayPala. Ciężki wybór, bo poza PayPalem zostają jakieś dodgy strony do płacenia z Nigerii.
#iptv #bestm3u #rapidtv
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnmorra: tyle, że teoretycznie jakby bardzooo chcieli kogoś dojechać to by mogli zobaczyć na kogo jest karta, z której przelewane są środki na PayPal. Ja i tak myślę, że nawet jakby komuś wlepili te 2,5k i nie mieli z czego brać to by #!$%@? zrobili. Najlepiej po prostu nie mieć żadnej karty przypiętej ani nic.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnmorra: jeżeli chodzi o tego typa z Reddita to tam coś nie pasuje, bo z tego co widziałem to płacił karę w euro, a cały ten incydent miał, z tego co mówi, miejsce przed datą kiedy ta kara weszła do regulaminu
@Janusz_z_Galilei: Paypal nie ma zadnych zachamowan w udostepnianiu wszystkich danych w ktorych jest posiadaniu a te sa uzywane w ewentualnych sprawach sadowych.Jesli lapna goscia co to sprzedaje to maja na widelcu wszyskich uzytkownikow i nie ma duskusji ze przelewales jako prezet koledzie.Dolaoza do tego logi z serveraa do ktorego byles podlaczony i po piesni.Poszukaj sobie w necie dish network vs end user.Walili ludziom po 10 tys $ uzywajac danych z paypal
@johnmorra: Rzuc okiem na stronke satscam.Tam jest lista udupionych ludzi i w wiekszosci przy pomocy paypal "Nie trzymasz kasy na paypalu to ci nie podpierdziela " Nie zbyt rozsadne myslenie.To tak jak bys powiedzial ze nie masz pieniedzy to nie zaplacisz mandatu haha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@murhaf: to już zupełnie inna sprawa, do PayPala musiałaby się zgłosić firma, do której należą dane kanały czy coś. Poza tym to co się udało w sądzie w Stanach nie znaczy, że się uda w UE. Poza tym w takim razie wychodzi na to, że kupowanie iptv w ogóle nie jest bezpieczne, bo nawet te płatności krypto są pseudoanonimowe, w końcu płacisz przez bramkę.
@JesusOfSuburbia: Oczywsiscie polska to nie stany co nie znaczy ze nie niebawem moze byc i w polsce taka sytuacja.Chodzilo mi tylko o to jak to moze byc zalatwione na przyklad przez amerykanskich prawnikow z tvn-nu i jakie moze byc stanowisko paypal ktory tez jest amerykanska firma.Cos w tym musi byc skoro wprowadzono taki zapis do umowy paypal.Przypadek? Nie mysle