Wpis z mikrobloga

@sally94: właśnie pytam, bo ja skakałem z dźwigu, który mnie podniósł i miałem nogi jak z waty xD nie wyobrażałem sobie wleźć na takich nogach tak wysoko. Innym razem skakałem z budynku, i tam już musiałem wleźć z całym szpejem. Szedłem po zewnętrznej klatce schodowej, niosąc to całe gunwo, a z każdym piętrem bardziej ciekło mi po nogawce xD
@sally94: teraz jak sobie to przypominam, to nawet tym gorzej, bo to nie było klasyczne bungee, tylko wahadło. Do tego wszystkiego będąc na dachu nie miałem się wychylić, tak jakbym się przewracał, tylko miałem się rozbiec i skoczyć tak, by od razu naciągnąć linę xD rany, dobrze że jest rano, bo jak czasem mi się to przypomina przed snem, to nie mogę zasnąć xD
@Precypitat haha, no ja podobnie, mi powiedzieli że mam zrobić krok jakbym chciala przeskoczyc kaluze xd ja mam tak że tuż przed jestem przerazona ale zaraz po wszystkim chce jeszcze raz xd
@sally94: mi (na bungee) powiedzieli, że mam tak jakby trzymać się prosto i po prostu się przechylić, jakbym leciał na twarz :D no i poleciałem. Może skoczyłbym jeszcze raz, ale nie wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałoby to być spontaniczne, sam bym się chyba nie zgłosił tak żeby kupić voucher i pojechać xD