Wpis z mikrobloga

Ej sportowe mireczki, powiedzcie mi ile mniej więcej zajęło wam zwiększenie masy o 10 kg na płaskiej? Bo ja aktualnie najwięcej cisnę 60 kg w serii po 12 i jestem w stanie zrobić tylko jedną serię po 3 seriach prepa, z czego jedna z wagą 40 kilo, i dwie serie z wagą 50 kg. Chciałbym jakoś pod koniec roku już brać 8-9 dyszek w serii po 12, więc się pytam jak u was było z progresem, żebym miał wgląd ile mi to zajmie. Póki co chodzę na siłkę w kratkę, staram się trzy razy w tygodniu, z czego jeden trening na klatę i łapy, drugi plecy i łapy, trzeci pozostałe mięśnie typu brzuch, nogi etc. Po każdym treningu robię cardio, godzinę na rowerku. Nie tracę jakoś za duży siły czy potrzebnej masy do zwiększenia siły, czy coś, albo nie za mało poświęcam czasu na klatę?
#mirkokoksy
  • 6
@HarvestinSeason: jak chcesz progresować siłowo w bp na tym poziomie to IMO powinieneś zmienić rutynę treningowa na jakiś prosty plan dla początkujących z progresja liniowa, np stronglifts które wymieniłem. Zadawanie takich pytań nie ma IMO żadnego sensu bo progress o 10kg z 60 do 70kg to coś zupełnie innego niż np z 80 do 90. Zresztą i tak każdy ma inne warunki wiec wygląda to inaczej. Nie chcę mi się rozpisywać