Wpis z mikrobloga

#perfumy taguje też #rozbiorka bo sam ten tag w sumie zakładalem, hoho.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 3 tygodnie będę w Polsce, taktycznie musze trochę sobie porobić miejsca na półce, więc jak ktoś chce to mogę mu ze sobą zabrać te 3 zapachy.

1.Reyane Tradition Insurrection II Pure (2013)
Bardzo fajny, owocowy klon Aventusa, Sprzedaje tylko dlatego, że w Polsce na mnie czeka Armaf w starym baczu.
Około 60-70 ml z 90. Cena 60 zł

2.Beverly Hills 90210 Metal Jeans Man - klon vintage Fahrenheita, tego pachnącego mocno benzyną z batchy pre 2006. Sprzedaje bo już mi sie nazbierało vintagy Fahrenheita troche, więc nie potrzebuje klona. Myśle,ze jest tam 3/4 ze 100 ml. Cena 40 zł

3. Yvez Saint Lauret Jazz (2011) - myślałem, że sprawdzi się u mnie jako zamiennik dla Tsara, ale jednak wole perfumy od Van Cleef & Arpels. Bardzo fajny, lekki i zielony zapach. Casual. Nie mam korka + odkleiła mi się gdzies naklejka z bacz codem ale jeśli sie ktoś boi reformulacji to odsyłam do raidersoflostscent który pisal, że takowej nie było.Myśle,ze jest tam z 25-30 ml z 80, Cena 50 zł
+ kw. Nie wiem ile tam teraz u Was w kraju paczkomaty kosztują, Wiecej fot w kom
dr_love - #perfumy taguje też #rozbiorka bo sam ten tag w sumie zakładalem, hoho.( ͡°...

źródło: comment_1596213612D0jhcOk6KySO7w6gjudvI9.jpg

Pobierz
  • 27