Wpis z mikrobloga

#oczyszczaczpowietrza #oczyszczacz #purifier #xiaomi #koty
Cześć, czy ktoś może posiada oczyszczacz od Xiaomi oraz koty i jest w stanie powiedzieć czy oczyszczacz radzi sobie z pozbyciem się zapachu hm.. kupy z kuwety? Przy dwóch kotach atmosfera potrafi się zagęścić, w ogóle jak przeleży pół dnia gdy jest się w pracy. Na nic wyrzucanie na bieżąco gdy fetor jest szybszy( ͠° °)
  • 8
@szymonsso: Mam oczyszczacz Xiaomi, ale nie testowałam go pod tym kątem xD Mam też trzy kotki, nie ma u mnie jakiegoś większego problemu z kocimi zapachami (dobra karma robi swoje)
@szymonsso: Jak moim skończy się karma (Feringa), a za późno się zorientuje i dostaną jakiegoś whiskasa czy felixa to rzeczywiście potrafią wtedy zrobić bombę biologiczną w kuwecie xD

Ale szczerze - wątpię żeby coś dawał oczyszczacz. Dym w miarę dobrze pochłania, ale to jednak co innego. Ja jeszcze jakiś czas temu postawiłam niedaleko kuwety taki odświeżacz powietrza - patyczki zanurzone w zapachu
@szymonsso: polecam raczej zainwestować w zamkniętą kuwetę z drzwiczkami i filtrem (np. Savic) niż oczyszczacz (mówię z doświadczenia); plus co wspomniane powyżej - próbować różnych karm (niestety niektóre potrafią swoje kosztować, ale może z myślą o pupilach i otoczeniu warto wyłożyć trochę więcej złota)
@UnderratedMoviesBot: Już jakiś czas temu wymieniałem kuwetę zamknętą na otwartą bo kot mi się zwyczajnie nie mieścił tak się rozrósł (kuweta Curver) wiem, że o zamkniętą w dużym rozmiarze tak łatwo też nie było i mam otwartą teraz :/ Zamknięta jak sobie przypomnę całkiem sobie raziła z trzymaniem 'zapachów' w środku.