Wpis z mikrobloga

@CichooByc: O dzięki, właśnie o takie konkrety mi chodziło. Na ogół nie masz problemu z wyrobieniem się, czy jednak to bywa stresujące? Bywa, że taki webdesign drugiego dnia zaczynasz na nowo, bo to co zrobiłeś pierwszego zrobiłeś bez przekonania, bo miałeś pustą głowę?
@lunaexoriens: wszystko zależy, najprościej to odpal sobie jakiegoś Toggl przy każdym projekcie i zobaczysz ile ci schodzi. Ja mogę projekt landing page zrobic w 1h, a mogę też w kilkanaście i więcej.

Dodaj jakiś zapas do oddania projektu to nie będziesz się stresował. Ewentualnie przestaniesz po jakimś czasie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lunaexoriens: Jak robię np. katalog produktowy (100 stron), to zajmuje mi to prawie zawsze 2 tygodnie - licząc poprawki, korekty i inne głupoty*, ulotka dwustronna jakieś dwie godzinki (zależy co tam będzie). Banery na media to różnie, od kilku minut do kilku godzin (jak ma tam się pojawić jakaś fajna ilustracyja). A robiłem projekty które zajmowały pól roku i dłużej (kampanie KS, etc.). Tak że czasochłonność grafikowania jest baardzo szeroka (