Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 108
A czy ty dziś pobiłeś swoją kobietę? A może jakieś molestowanie koleżanki z pracy? Przecież 9/10 kobiet tego doświadcza. XD

Polskie "celebrytki" to straszny rak. Jak widzę polackie gwiazdeczki które promują jakąś akcję to od razu wiem, że ja tego popierał nie będę.

Media kłamią na temat konwencji stambulskiej a ludzie łykają jak pelikany i potem z tego wynikają takie kwiatki.

Kobiety podobnie jak murzyni lubią stawiać siebie w roli ofiary a jak im się próbuje odebrać status ofiary przez fakty i oficjalne statystyki to dostają szału i zapalenie macicy.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
S.....j - A czy ty dziś pobiłeś swoją kobietę? A może jakieś molestowanie koleżanki z...

źródło: comment_1596114267wttZ5T4LbsUdg4Ed5CiZJJ.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej: polskie celebrytki to rak, ale twój poziom jest podobny. W końcu wiadomo że żeby "stosować przemoc wobec kobiety" to trzeba ją pobić, nic innego się do tego nie łapie. Tak samo jak gwizdanie na dziewczyny to coś normalnego a nie lewackie fantazje o molestowaniu. Gdzie ja siedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Deska_o0: właśnie w tym jest problem. Lewica za "przemoc i molestowanie" uznaje kretynizmy właśnie takie o których wspominasz. Gwizdanie to wg. Was molestowanie?
Może jeszcze zabroń mężczyznom podrywać kobiety i prawić im komplementy bo jako lewicowca ciebie to uraża.

Mężczyźni równie często są zaczepiani na ulicy. Co więcej dużo częściej padają ofiarami przemocy. Ale wiadomo. Mężczyzna = winny. Kobieta = ofiara.
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej: jak wspomniałem, gwizdanie na obca dziewczynę tylko dlatego że jest ładna to już forma molestowania, a przy okazji pokazuje chamstwo i brak wychowania. Ale przecież po co ja się produkuje jak już zrównałes to z podrywaniem xD

jako lewicowca

@SynTwojejStarej: tak, tak, wszytko poza Korwinem to lewica, a fakty i nauka są lewackie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Deska_o0:

gwizdanie na obcą dziewczynę tylko dlatego że jest lada to już forma molestowania


XDDDDDDDDDDDDDDD

Wszystko poza Korwinem to lewica


Nie wszystko ale ty na pewno.
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej: poczytaj sobie o Savoir-vivre bo jak widać jest to dla Ciebie obcy termin, a szkoda bo mógłbyś się wiele nauczyć.
Czego byś sobie nie wmawiał nie zrobisz że mnie lewicowca, to że mam RiGCz nie jest równoznaczne z lewicowymi poglądami, ale wiadomo jak nie lubisz zamordyzmu to zamordysci uwazaja cię za "lewaka"
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Oczekujesz od ameb umysłowych na budowie albo patusów, że będą znali podstawy savoir-vivre? Bo najczesciej takie postacie gwizdają... Czy jeśli kobiety w tramwaju zerkają na mnie, po czym się śmieją miedzy sobą, powinienem się poczuć molestowany?

Nie, mam na to #!$%@?, nie reaguje na zaczepki zwierząt. Tak powinno to działać w dwie strony.
  • Odpowiedz
@SynTwojejStarej: gdzie napisałem że to zamordyzm? Brak argumentów więc zaczynają się kłamstwa? Nawet nie jestem zdziwiony, Mirek @AnotherOne w sumie ładnie cię podsumował.
@AnotherOne: nie wiem czy powinieneś, ale możesz
@el_loco_crooliko gdzie coś takiego napisałem? Czy ty też nie widzisz problemu w kłamaniu i późniejszym czepianiu się własnych wymysłów?
Chociaż w sumie czego ja się spodziewałem od wyborców dudy xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Deska_o0: brak argumentów? A jaki ma być argument na twoje twierdzenie, że gwizdanie to molestowanie xD z ciebie można się tylko śmiać i tyle.

Poglądy jak najgorsze sjw z ameryczki xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Deska_o0:

Fakty i nauka

Gwizdanie to molestowanie


O #!$%@? XDD

Bez własnego zdania? XD to właśnie Ty powtarzasz po najgłupszych feministkach bzdury nie podparte kompletnie niczym.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Gwizdanie na laskę jest #!$%@?, ale to nie jest forma molestowania seksualnego XD Groźby karalne też są #!$%@?, ale nie są równoznaczne z rozbojem czy pobiciem albo morderstwem XD Przestańcie #!$%@? hiperbolizować, to dlatego z lewaków się tak każdy na świecie wyśmiewa.
  • Odpowiedz
Gwizdanie na laskę jest #!$%@?, ale to nie jest forma molestowania seksualnego XD

Groźby karalne też są #!$%@?, ale nie są równoznaczne z rozbojem czy pobiciem albo morderstwem XD


@HarvestinSeason: kolejny orzeł który nie robi sobie nic z logiki, zarzuca mi hiperbolizowanie ale nie widzi różnicy pomiędzy "jest formą" a "jest równoznaczne" xD
  • Odpowiedz