Wpis z mikrobloga

Wczoraj oglądałem chyba jeden z najbardziej blackpillowych filmów w historii. Tytuł "It follows" czyli "Coś za mną chodzi"

Będą spoilery więc uwaga. W filmie główną osią historii jest istnienie klątwy, która przenosi się przez odbycie stosunku. Tzn jest zdjemowana z osoby obecnie nią obciążonej na osobę z którą były seksy. Klątwa polega na tym, że chodzi za daną osobą postać przybierająca różne troche creepy formy chcąca zabić aktualnego nosiciela, a pozniej cofa sie do tyłu do każdej nastepnej osoby obciazonej w przeszlosci.

Występują:
Jay - płodna Julka
Hugh- Chad nr 1
Greg - Chad nr 2
Paul - stulej
Kelly- ładna koleżanka Julki, podjarana chadem
Yara- nieładna ulana koleżanka Julki

Po krótce: Julka dała sie przeleciec Chadowi nr 1 co przeniosło na nią klątwe. Zorientowała się co się dzieje że chodzi za nią duch, który chce ją zabić. W miedzyczasie pojawił sie stulej który narzucał sie z pomocą, widać było, że liczy na to że Julka w końcu da xD. Nawet próbował przekonywać Julke wprost żeby mu dała bo on sobie poradzi itd. Julka oczywiscie, że nie bo jak to tak stulejowi. Jednak gdy pojawił sie chad nr 2 natychmiast rozchyliła mu wrota xD. Widać, że była zadowolona, trzymali się za ręce itd. Oczywiscie wyznała też że już w liceum mu dała kilka razy xD. Klątwa i tak przeniosła sie na chada, wysyłając go do krainy wiecznych łowów, mimo, że on uważał że to urojenia i wróciła do Julki.

A co zrobił po tym wszystkim stulej? Przekonywał Julke, żeby mu dała, nawet jego własne życie było dla niego mniej warte niż zamoczenie swego buzdygana w Julce i był gotów umrzeć byle zaruchać Julke ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki własnie jest obraz spermiarzy

Ostatecznie:


Ogolnie polecam, nawet niezły klimat, dobra muzyka, w sumie brak sztampy ale to nie horror

#blackpill #spermochlip #przegryw #filmnawieczor
  • 7
Zapomniałem dodać, że miała miejsce też scena gdzie Julka potrzebuje więcej czasu na ucieczke przed złem. Aby tego dokonac musi dac dupy. Kogo wybiera?