Wpis z mikrobloga

@zpord: Nie patrzę, ale biedronki często sprzedają produkty, które długo im zalegają na półkach, oni mają taki bajzel w sklepie, brak organizacji pracy, pracownicy często muszą się rozdwajać, bo nie nadążają rozłożyć produktów na półki, a jeszcze muszą obsługiwać kasę ¯\(ツ)_/¯ często palety z towarem potrafią zalegać im na przejściach sklepowych, gdzie klienci chodzą ¯\(ツ)_/¯ no ale nikt tam nie zarządza pracą i pracownikami skoro nawet kierownik musi #!$%@?ć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: Polecam sprawdzić, krakowska parzona pakowana jest tutaj głównym aktorem.
@smacznyy: No to mnie dobija, Lidl potrafi, bieda nie... nie rozumiem, przecież biznes się kręci, nie mogliby zatrudnić dwóch osob które zajmują sie produktami na sklepie? Ewentualnie co tydzień by sie wymieniali.
@taktoto: To takie główne produkty które wypada sprawdzić, mrożonek nie ma zbytnio po co. No nic, pierwszy raz mi się zdarzyło, tragedii myślę nie będzie i nie
@zpord:

nie rozumiem, przecież biznes się kręci, nie mogliby zatrudnić dwóch osob które zajmują sie produktami na sklepie? Ewentualnie co tydzień by sie wymieniali.


Polityka zatrudnienia w Biedronce polega na wyzysku i niewolnictwie polaków ¯\_(ツ)_/¯