Wpis z mikrobloga

I starasz się budować tą nić porozumienia, tłumaczysz starszym od siebie że to całe LGBT to nic strasznego i że oni nie chcą niszczyć „polskich rodzin”, czy rujnować wiary, że to zwykli ludzie którzy chcą akceptacji społecznej... po czym wyskakuje banda debili z taką akcją...co obi tym chcieli osiągnąć? Dostaną kilka pochwał od zagranicznych mediów, ale pogorszą sytuacje LGBT w naszym kraju, utwierdzą w przekonaniu tych którzy wierzą że geje i lesbijki chcą im coś odebrać. Ręce opadają... #lgbt #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazprawakow #polska
atm-Pa - I starasz się budować tą nić porozumienia, tłumaczysz starszym od siebie że ...

źródło: comment_1596028906c9RPZhAwlxGe3bireEcLvA.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@suluf: nadal trwałby do 89 bo komunizm upadł z przyczyn ekonomicznych. W społeczeństwie nadal jednak jest mocno widoczny


@Yurakamisa: Ale przecież jak siedzisz cicho i nie wychylasz się to dostajesz co chcesz szybciej ? Czy to tylko gejów dotyczy ?
  • Odpowiedz
@suluf: ale chyba nie rozumiesz co to jest kulturalna dyskusja a atakowanie symboli które uznaje większość społeczeństwa. LGBT u nas więcej zyskałoby na pokazywaniu że są normalni a nie udawaniu zbuntowanego dzieciaka
  • Odpowiedz
@suluf no więc ja będe dążył do tego żeby takie akcje nagłaśniać i piętnowwać tą dzicz.
Do normalnych ludzi lgbt nic nie mam, ale na ubogacenie kulturowe i lewactwo pluje, które niszczy moją tradycję i kulture - pluje.
  • Odpowiedz
@suluf: Ponieważ LPG czują się prześladowani w naszym katolickim kraju, postanowili w ramach próby przekonania do siebie katolików - zbezcześcić ich religijny symbol swoją tęczową flagą. Oczywiście zaraz potem będą domagać się tolerancji i szacunku, którego nie potrafili okazać.

Widziałem gdzieś infografikę, że tolerancja dla LGBQWERTY na zachodzie spada, właśnie przez taką nadmierną nachalność w obnoszeniu się ze swoją seksualnością, miesiące dumy i narzucanie swojego światopoglądu innym.

Podejrzewam, że takie
  • Odpowiedz
@suluf: Fajnie że odniosłeś się do moich zarzutów

"napisał lpg zamiast lgbt haha lol"

"LGBQWERTY zamiast LGBTQZIA+"

"krytykujesz lgbt na swoim profilu? twoja opinia nie ma znaczenia."

>niektórzy< z tych ludzi niszczą nasz dorobek kultury i wprowadzają marksizm? "no szkoda, ale geje w Polsce
  • Odpowiedz
Dyskusja z tobą jest żałosna. Równie dobrze mógłbym rozmawiać z psem. Będziesz robił jeszcze jakieś fikołki?


@KapiBara1337: Mówisz mi o żałosnej dyskusji wyskakując z memami o lgbt ? LPG LGbtqwerty, hahahaha poważna dyskusja, lewaki zaorane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suluf:
Ponieważ LGBT czują się prześladowani w naszym katolickim kraju, postanowili w ramach próby przekonania do siebie katolików - zbezcześcić ich religijny symbol swoją tęczową flagą. Oczywiście zaraz potem będą domagać się tolerancji i szacunku, którego nie potrafili okazać.

Widziałem gdzieś infografikę, że tolerancja dla LGBTQZIA+ na zachodzie spada, właśnie przez taką nadmierną nachalność w obnoszeniu się ze swoją seksualnością, miesiące dumy i narzucanie swojego światopoglądu innym.

Podejrzewam, że takie akcje jak ta też raczej nie pomogą,
  • Odpowiedz
@suluf: Ponieważ LGBT czują się prześladowani w naszym katolickim kraju, postanowili w ramach próby przekonania do siebie katolików - zbezcześcić ich religijny symbol swoją tęczową flagą. Oczywiście zaraz potem będą domagać się tolerancji i szacunku, którego nie potrafili okazać.


@KapiBara1337: Bo kosciół jest jedną z sił która ich demonizuje ? To tak jakbyś stwierdził że Polacy komunistów obrażali bo bazgrali po pomnikach Lenina albo radzieckich żołnierzy i nie należy tak robić bo to przesada.

Widziałem gdzieś infografikę, że tolerancja dla LGBTQZIA+ na zachodzie spada, właśnie przez taką nadmierną nachalność w obnoszeniu się ze swoją seksualnością, miesiące dumy i narzucanie
  • Odpowiedz
@suluf: Patrzysz strasznie zerojedynkowo. Ludzie często nie boją się i nie hejtują LGBT za sam fakt bycia innym tylko właśnie dlatego, że kojarzą ich z "cipomaryjek" i innych podobnych akcji. Dla statystycznego polaka LBGT=perwersja i bluźnierstwo. Z wieloma z tych ludzi można by normalnie porozmawiać i próbować przekonać ale teraz jest za późno właśnie przez takie akcje. Trzeba mieć trociny w bani żeby porównywać niszczenie pomników pozytywnych postaci historycznych czy
  • Odpowiedz
@suluf: Patrzysz strasznie zerojedynkowo.

żeby porównywać niszczenie pomników pozytywnych postaci historycznych czy świętych z bazgraniem po pomnikach Lenina.


@To_ja_moze_pozamiatam: No widzę że JA patrze zero-jedynkowy ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz