Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, matematyka na umcs czy politechnice lubelskiej? Celuję bardziej w statystykę i analizę danych, infę, a nie finanse itp. Na umcs jest niby specjalność informatyczna, ale słyszałam że zazwyczaj się nie otwiera, pollub bez specjalności. Może ktoś studiuje/studiował i może opowiedzieć o kierunku na tych uczelniach?
Czy może iść na kul na infę dla samego papierka, a nauczyć się wszystkiego samemu? ()
#matematyka #umcs #pollub #lublin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2153537b115fe4bd875def
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania z tego co słyszałem to matma na polibudzie nie startuje od 2 lat xd
Jeśli naprawdę chcesz studiować matematykę i jesteś dobry(bardzo dobrze napisałeś maturę rozszerzona albo masz jakąś olimpiadę) to celuj w UJ/UW/AGH, ewentualnie matma inżynierska na jakiejś polibudzie PW/PWr
OP: @Banicjusz: coo że w ogóle nie otwierają kierunku? :/ mam problem bo matematyką się bardziej zainteresowałam na pierwszych studiach i w ogóle nie pisałam matury rozszerzonej z matmy, więc nigdzie na dobrą uczelnie się nie dostanę, a nie mogę już zmarnować roku na pisanie matury xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua