Wpis z mikrobloga

@mactrix: Wiele rozgrzanych walorów ma momentami większa podaż niż popyt, ale szybko są zbierane i się to równoważy. Co ciekawe zarówno w S jak i K zdarzają się ogromne pakiety, raczej nie świadczące o drobnych inwestorach.
@mactrix: Ja się trochę zmartwiłem dziś, bo xtb i pcc mam od niedawna. Na Biomedzie jestem spokojniejszy, bo w razie krachu i tak mam stop lossa takiego, że 250% zysku minimum to raczej pewne, chyba że sam prezes wyjdzie i powie, że żartowali z tym osoczem i tak naprawdę zbankrutowali.

Jak XTB i PCC Excol ruszą mocno w górę od mojego kursu, to też się będę mniej przejmował. Na razie trzeba
@mactrix: No bo spekulacja na XTB skończyła się wczoraj wieczorem, dzisiaj jest sprzedaż faktów. A branie tego badziewia na long term to idiotyzm. Teraz ich zyski będą tylko maleć - tak samo kurs akcji
@Davidozz ja tam nie będę się kłócić, ale realna wycena akcji jest nadal bardzo zaniżona, okres zmienności rynkowej wcale się nie skończył, co więcej, idą wybory w USA, a klientów im przybywa. Z takimi wynikami ekonomicznymi c/z tylko 8.6, no nie bardzo. :)