Wpis z mikrobloga

Mireczki jakoś w połowie czerwca #alipaczka wrzucał tutaj fajne oferty czasowe, można było kupić z #aliexpress telefony, zegarki i inne przydasie w bardzo atrakcyjnych cenach. Ja zamówiłem 70 mai pro. Wysłane niby 17 czerwca, numer do śledzenia LB152152905SG
Tak, tak wiem, że jeszcze jest trochę czasu, ale chciałem się zapytać czy ktoś z Was może dostał już ten lub inne przedmioty z podobnym trackingiem?
  • 19
@mariusz5891: masz przecież statystyki na Alipaczce, średnia 47 dni + kilka dni na obsługę w Polsce, to będzie jakieś 50 dni. Percentyl 90% 88 dni. Przy średniej wychodzi, że możesz się spodziewać paczki 5.08, przy maksymalnym percentylu 16.09, więc pozostaje ci czekać na paczkę w tym okresie, no chyba, że masz pecha.
@mariusz5891: No tak, ale o tą akcję promocyjną mi chodzi ;).
Wiesz skoro kupione za taką cenę, tylko z dłuższą dostawą to rzeczywiście się opłacało.
Na początku myślałem, że Mirek kupił w normalnej cenie z wysyłką z CN ;).
@mariusz5891: Wiesz co jest gorsze? jak zamawiałeś na wyprzedażach parę paczek.
Wszystkie zdążyły już przyjść, a te typowo na lato (jak kostki lodow i wentylator na szyję), które potrzebne są teraz jak nigdy, jeszcze nie przyszły :(.

W jednej zapomniałem dopłacić do wysyłki ASS, a druga jest z ASS a i tak nie przyszła przez ponad miesiąc.