Wpis z mikrobloga

@gtk90: Przemoc fizyczna to najgorsza rzecz jaka jest możliwa i jest ona atrybutem troglodytów

@B0mblak: Nie chce zabrzmieć komicznie czy coś, ale dużo trenowałem ze znajomym posługiwanie się nożami oraz innymi broniami białymi, oczywiście to wszystko było w kontrolowanych warunkach i nie wiadomo jakbym zachował się w razie prawdziwej konfrontacji
@gtk90: ponieważ zazwyczaj jak gdzieś wychodzę to wracam wieczorem. Praca, miasto, spacer cokolwiek. Mieszkam na Śląsku tu nigdy nie wiadomo. Tym bardziej że ostatnio pod blokiem się ktoś bił i rozwalił komuś samochód.
@Silent_Mouse: ok ale nie rozumiem w jaki sposób nóż pomoże Ci w sytuacji zagrożenia. zamierzasz nim wymachiwać czy zadźgać kogoś? jak napastnik też będzie mieć nóż to co wtedy? nie lepsze buty do biegania i szybka ucieczka?
@Kotlet_2137_schabowy: zapewne większość facetów by mnie dogoniła, 100 coś ważę i nie lubię biegać, a jakiego wyrywania noża niczym w filmach z seagullem to po sebkach bym się nie spodziewał, poza tym trudno zauważyć że ktoś ma nóż dopóki cię nim nie dziabnie, przynajmniej tak na necie piszą

A samo wbijanie noża może być bolesne, takim #!$%@? bagnetem z allegro za 40 Ziko jak ze sporym imptetemywbiłem w drzewo to było