Wpis z mikrobloga

@coo84: No ja daję 2 razy jak mam napełnioną butlę, a potem 3 razy. Nie dziwota, że starcza Ci to na 2 tyg. jak trzepiesz po 8 kliknięć na jedną butlę.
  • Odpowiedz
@gracey: To gdzie ty #!$%@? kupujesz mi też nie problem pójść do najdroższego sklepu w okolicy, ta woda żywiec z nutą kosztuje w kaufie 2,79zł. Inne rzeczy też da się minimum 1-2zł taniej wyrwać.

Ale tak to jest jak się idzie z klapkami na oczach na zakupy, było do żabki iść kupić chleb za 5zł i narzekać że ynflacja
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@trele12 To chyba bracia tych co to „nie lepiej dorzucić 100k i kupić nowe z salonu?”
@Erwos mi Żywiec smakuje bardziej, i tak - odróżnię wodę od wody
  • Odpowiedz
nie no k*rwa jak się przyj*bali o jogurty czy wody smakowe, wezcie usiądzcie na kołku osikowym czy coś. Sami pewnie nie możecie zeżreć nawet placka, bo wam dupa w urośnie momentalnie. A ja jem to co lubię i nigdy nie miałem lepszego brzucha wy j*bane polskie k*rwy. Teraz mam najlepszy brzuch.
  • Odpowiedz
@gracey: to jak ceny w ciągu roku (ponad) poszły w górę to o #!$%@?. Chodzę na zakupy codziennie. Kupię najpotrzebniejsze rzeczy i 4dychy nie Twoje. I nazajutrz znowu trzeba iść ( ͡° ͜ʖ ͡°)#!$%@?
  • Odpowiedz
@coo84: butle z co2 masz w zestawie. wymieniać można w punkcie gdzie kupiłeś, ale to koszt 50zł. u siebie w mieście przez olx znalazłem gościa, ktory wymienia pusty na pełny cylinder za... 25zł ;)
zadna przejściówka nie jest potrzebna, a koszt 500zł jest nieprawdziwy po prostu ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Notakaprawda w zestawie masz dziecięca buteleczkę, wymienianie jej na pełną nawet za 15 zł podważa cały ekonomiczny sens inwestycji, ja zainwestowalem w butle 3.5kg i napełniam ja w punkcie z gazami technicznymi za 30 zl, i dopiero wtedy to sie opłaca
  • Odpowiedz
@coo84: dziecięca buteleczka? cylinder starczy mi na około 80L gazowanej wody. za ten cylinder płacąc 25zł, litr kosztuje mnie około 31gr. i najważniejsze - ekonomia swoją drogą, ja to kupiłem bo miałem dość dźwigania zgrzewek muszynianki której w domu piliśmy dość sporo. nie jestem również żadnym eko zjebem, ale widzę ile mniej plastiku produkuje co też jest jakimś plusem ;)
  • Odpowiedz