Wpis z mikrobloga

Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
PP TENSHI znów pokazuje że woli wydać kasę żeby kogoś uszczęśliwić nie myśląc zbytnio o sobie xD Swoją drogą ile tam się wydaje na transport skoro Coco chciała jej dać 10-20$ o.o
No i nie samymi klipami człowiek żyje
1. Ah te żarciki Moony, chociaż komentarz Iofi poniżej jeszcze ciekawszy. Nie wiedziałem że w Indonezji walą wódę ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Watame zwraca uwagę na ważne szczegóły ( ͡ ͜ʖ ͡)
3. No i widać już wpływ Japońskich homoliverek na Indonezyjskie ( )
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #amanekanata
Pobierz Hajak - Vtuberski spam ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
PP TENSHI znów pokazuje że woli wydać ka...
źródło: comment_1595929756ipJZInLQy1etvCyxkaDzlL.jpg
  • 7
@Hajak:
Bardziej mnie dziwi jak u nich jest z bankowością. Wiem, że niby Polska ma jeden z najlepszych systemów bankowych, ale cholerka myślałem, ze taka rozwinięta Japonia nie odstaje jakoś z tyłu, że musi iść do banku kasę wypłacić, bo jej się skończyła w portfelu... Ja już nie pamiętam kiedy ostatni raz trzymałem gotówkę w portfelu, bo wszędzie kartą płacę albo online zamawiam... Nawet bilety do komunikacji wszystko przez neta |
@BlackReven:

ale cholerka myślałem, ze taka rozwinięta Japonia nie odstaje jakoś z tyłu, że musi iść do banku kasę wypłacić, bo jej się skończyła w portfelu...


Bo wy, ludziska, macie obraz tej ęą "technologicznej" JPN z lat 80 czy pozostałości po bańce z początku 90.
Zamiast vtuberek polecam czasem pooglądać materiałów na ten temat.
@LlamaRzr: Wiem, że są miejsca gdzie inu dupami szczekają, ale jednak mam wrażenie, że takie największe miasta to jednak są bardziej rozwinięte od naszych miejscówek. Szczególnie jeśli chodzi o elektronikę i możliwości, a takie Vtuberki raczej nie mieszkają w naszym odpowiedniku Podlasia, bo muszą mieć dobrego neta i sprzęt ¯\_(ツ)_/¯

@BlackReven: Ja tak samo, wszędzie tylko płatność kartą, a co lepsze w samym banku na ~6 lat posiadania rachunku, byłem tylko 1 raz, jak musiałem zaktualizować dane dowodu osobistego. Nawet zakładając konto skorzystałem już wtedy z opcji założenia przez internet. No i to właśnie jeden z niewielu plusów życia w polsce, że sporo sektorów jak właśnie bankowych traktuje polaków jak świnki doświadczalne ¯\_(ツ)_/¯
Chociaż ja i tak ciągle nie mogę wyjść
@BlackReven:

ale jednak mam wrażenie, że takie największe miasta to jednak są bardziej rozwinięte od naszych miejscówek.


No to tak nie jest, to nie lata 80 i obraz ęą JPN dawno zanikł. A Polska jednak, było, nie było, zmieniała się przez te ponad 20 lat.
@LlamaRzr: Aby nie było to nie patrzę na Japonię jak na technologicznego giganta, cyberpunk i te sprawy, bo jest daleko z tyłu za takimi Stanami czy Koreą, a ich promyk zanikł. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że Japonia ma mniej do gadania od Polski w sprawie technologi ¯\(ツ)_/¯

Po prostu dziwi mnie, że w 2020 pomimo również dostępnych u nich kart i terminali to jednak nie