Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: nie wiem byqu obejrzyj sobie jego kanał na jutubie. Jaki jest prywatnie to mnie to rybka.
E: zresztą jak można być bufonem jak on po tylu latach twierdzi że nie jest kucharzem i jego poziom to co najwyżej domowy kucharz.
  • Odpowiedz
jak to by nie wybuchła w ciągu paru lat, jak tam się gotowało od dziesięcioleci i wystarczyłoby nawet pierdnięcie psa żeby się zaczął totalny #!$%@?? XD


@p0lybius: a czytałeś jakiekolwiek opracowanie naukowe na temat Iwś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotniepies: o #!$%@?, mamy tutaj badassa który robi wykłady pod memami i przepytuje ludzi, więc lepiej schować się z najwybitniejszymi historykami dziejów politycznych świata bo wstyd się na nich powoływać.
  • Odpowiedz
@SmileJotPeGie: poniekąd był - studiował nauki polityczne, które obejmują m.in. historię polityczną i spraw zagranicznych. Analizując problem tego, dlaczego I wojna światowa wybuchła, w zasadzie jedyną czy najbardziej odpowiednią gałęzią historii jest tak, która się zajmował. Nie byłby to odpowiedni autor na płaszczyźnie omawiania militarnych aspektów tej części historii, gospodarczych, naukowych czy biograficznych, ale biorąc pod uwagę fakt, że temat który poruszyłem - polityczne aspekty wojny - Kissinger jest autorytetem wręcz
  • Odpowiedz