Wpis z mikrobloga

@LiveDieRepeat: Porsche 911 dla bananowego oskarka XDDDDD Dawno nie przeczytałem czegoś tak głupiego, 911 jest jak sztuka antyczna czy klasyczna elegancka moda męska - nigdy nie powstanie nic piękniejszego i bardziej funkcjonalnego (jeśli chodzi o sportowe coupé).

Ponadto Porsche to samochody, które najlepiej się prowadzą - żadna beta, merc czy japońska „konkurencja” butów nie może czyścić Panom z Stuttgartu.

Pic rel jak ktoś chce tapetę.
c.....i - @LiveDieRepeat: Porsche 911 dla bananowego oskarka XDDDDD Dawno nie przeczy...

źródło: comment_15959256929Z3LU5Kybb6276mouqGkkW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BaRi: gdyby nowy 508 miał logo mercedesa, to wygrałby wszystkie możliwe nagrody za duzajn. To co odjaniepawlili Francuzi przechodzi ludzkie pojęcie (in plus oczywiście).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LiveDieRepeat: bo takiego auta nie ma. Nie ma auta które będzie pasować wszystkim ludziom. Na wykopie jest całkiem sporo ludzi i ciekawy przekrój społeczeństwa. W tej grupie zawsze znajdzie się które gotowy do krytyki.
  • Odpowiedz
@FurTemporis: generalnie oceniam pozytywnie, choć kupiłem niedawno. To mój pierwszy "Azjata" i szczerze to nie rozumiem tej mentalności, że koreańskie to gorsze xD Na plus bardzo fajna kultura pracy silnika (1,7 CRDi) i robi super wrażenie, cieszy oko, w środku mega poddoba mi się deska rozdzielcza, ale to już kwestia gustu ;P Aha, ja mam w automacie
  • Odpowiedz