Wpis z mikrobloga

#gwint kocham beczki, na 30 otwartych beczek z 4 złote karty, z czego 2 powtórki (a nie mam ich jakoś super dużo), reszta jakiś crap powtarzający się milion razy, ale za to mam już 4 zielarki hejmej premium. I oczywiście jak już się pojawi jakaś legenda to taka którą dzisiaj zrobiłem ze skrawków

°°
  • 6
@ossadagowah: No a większość karcianek które znam ma już mechanikę braku powtórek, że ci drugi raz tej samej karty nie da. Ciekawe kiedy to dodadzą do gwinta. O ile wogle dodadzą bo może będą zbyt zajęci robieniem brzydkich (re)skinów liderów
@EissIckedouw myślę że nie dodadzą, chyba że beczki za golda by drastycznie podrożały albo liczba zdobywanych punktów bardzo spadła. Bo aktualnie są na tyle łatwe do zdobycia, że jakby nie było powtórek to strasznie szybko by się komplet robił i nikt by prawdziwego hajsu nie wydawał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aetczolk: oj tak byczq +1, nie wydałem ani złotówki i mam wszystkie najlepsze talie, a i tak zostało 10k Golda i 100k skrawków, kto za komuny był cfany ten się teraz pławi w luksusie