Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ma ktoś shota jak San Francisco udawał Rocka i jego syna Miszora?
Grał wtedy chyba w Mordhau i odgrywał rozmowę z filmu, w którym Miszor powiedział "goha, goha, goha 3 złote", a Rock "a skąd ty to wiesz?".

Filmik był chyba na kanale eMBe, ale niestety nasz ukochany Seattle zgłosił i usunął.

#dallasstudios
  • 12
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: Ja miałem go na dysku przed jego awarią, sprawdzę w nagraniach i jeśli się zachował na kopii zapasowej to jutro do 13 wstawię linka-a jeśli nie to też przyłączę się do Twojego zapytania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@p03e: Platyna! Dallas ma ogromny potencjał humorystyczny, ale jak widać nie chce z niego korzystać.
Gdyby z niego korzystał i nie banował każdego, to teraz miałby może nie jakąś gigantyczną, ale dużą widownię, która by go wspierała.
  • Odpowiedz
@p03e: Dziękuję Ci za poratowanie shotem, zaiste w łykend wypiję za Twoje zdrowie.

@Selvanas: Ja też wyłapałem banana na mordzie.

@MB17: Oooo Wydrzyński na zakopie! Piekło chyba zamarzło bo krzyczałeś w grudniu, że "stopa Ohajo nigdy nie będzie stąpać po zakopie, prędzej piekło zamarznie i te zakopowe cwele zaplyją(to nie jest błąd ortograficzny) się na śmierć"
  • Odpowiedz
@p03e: Zwróciliście uwagę na to, że kiedy Sebuś był "pozytywnie popularny" to miał inny tempr głosu i nie darł się jak porąbany do mikrofonu? Miło się go słuchało, coś/kogoś sparodiował, pogadał, nie banował za byle gówno, był otwarty. A końcówka w 2020 to jakiś #!$%@? żart...
  • Odpowiedz