Wpis z mikrobloga

Znajdę gdzieś może jakiś dobry symulator kontrolera ruchu lotniczego dla początkujących? Może być wieża, podejścia, cokolwiek. Najlepiej jakby było za darmo lub we w miarę niskiej cenie. Chciałbym ogarnąć to tak, żeby gdy będę miał lepszy sprzęt za kilka miesięcy, móc zacząć przygodę w xplane 11.
Ktoś coś się może orientuje?
#symulatory #samoloty #lotnictwo #kontrolalotow
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: Z mojej strony trudno mi coś polecić. Był taki amerykański symulator, gdzie było dość realistyczne odwzorowanie tamtejszego wskaźnika radarowego i innych systemów jak VCS itd. Na Steamie bodaj znajdziesz. Tower 3D zdaje się jest całkiem fajny. Zdecydowanie łatwiej jest porządnie symulować latanie niż kontrolowanie.
@PositiveRate: No oki, dzięki wielkie. Wieża w sumie może być, chociaż chyba najbardziej mnie kręci podejście hah
Ogólnie wiem że tam są szkolenia potek te testy egzaminy itp itd. No i też tak się w sumie zastanawaiałem czy na tym VATSIMie chociazby jest cos takiego że będą mnie uczyć i szkolić normalnie, mimo że jestem prawie zielony w tym temacie i jedyne co posiadam to w miare dobry jezyk angielski i