Wpis z mikrobloga

Ogólnie to mało znam się na samochodach, może mi ktoś powiedzieć dlaczego jest beka z kierowców niektórych modeli betek? Sam chciałbym sobie kupić kiedyś E38 98-01 bo imo ładna jest.
Szydera jest że wszystkich starych bet czy tylko z E46 xD?
Sam sporo jeżdżę i nie zauważyłem żeby kierowcy BMW byli jacyś gorsi, to już większe zagrożenie stanowią stare dziadki w zielonych lanosach
#samochody #bmw #motoryzacja
  • 14
  • Odpowiedz
@Jrv20: Szydera jest z kierowców modeli E36-E46 największa po przez ich "sebiskową" eksploatację. Sam nie przepadam za BMW ale mieć takie w nadwoziu "kombi" jest jednak coś wartę :)
  • Odpowiedz
Szydera jest że wszystkich starych bet czy tylko z E46 xD?


@Jrv20: ogólnie to są drogie w utrzymaniu jak chcesz mieć wszystko na tip top bo jest sporo rzeczy które przedwcześnie kończą swój żywot dlatego często są drutowane bądź gruzowane.
  • Odpowiedz
@Jrv20: Jak typ w VW siedzi na zderzaku to "jakiś typ mi siedział na zderzaku". Jak typ w Oplu siedzi, to "jakiś typ mi siedział na zderzaku". Jak BMW to "Jakiś typ w BMW mi siedział na zderzaku".
  • Odpowiedz
Które rzeczy przedwcześnie kończą swój żywot?


@TrocheSmieszne: uszczelniacze zaworowe i ślizgi łańcucha rozrządu w n42b, chłodnice we wszystkich e46 z klimą, jeże, tylne silniki wycieraczek w kompotach, stalowe przewody od klimy rdzewieją, sterowniki wentylatora chłodnicy często poddają się, tarcze kotwiczne z tyłu korodują na otworach na kotwy, maty w fotelach pasażera.
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: nie mniej jednak chłodnica, jeż, pompy paliwa i pływaki (też zdarzają się problemy) konstrukcja odmy wymuszająca jej częstą wymianę, problemy z uszczelnieniem silnika to wspólne cechy e46. Nie wspomnę o wyrywającym się wózku dyfra bo to wada katowanych e46. Narzeczona chciała kupić to auto no to kupiła je dokładnie rok temu, jak po tygodniu wyszło ile w to trzeba włożyć żeby było tak sprawne jak stary seat którego ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: Z chłodnicami wszystkie mają problem, niezależnie od tego jaki to silnik - taka konstrukcja XD. Tak czy inaczej zamiast robić uszczelniacze w n42 wolałbym wstawić m42/R6 i cieszyć się bezawaryjnością xD. Gorsze niż n42 mogłyby być chyba tylko diesle, ale tu też warto sie zastanowić czy napewno, bo nie znam nikogo kto byłby zadowolony z n42 XD
  • Odpowiedz