Wpis z mikrobloga

Cześć, organizuję #rozdajo żeby zwiększyć widoczność tego posta, bo mam ważną sprawę do osób z #poznan i okolic.

Spośród plusujących ten post wylosuję jedną osobę, która otrzyma ode mnie słuchawki bezprzewodowe Philips SBH3060. Plusować można do jutra (poniedziałku) do północy.

A teraz do rzeczy

#praca #szukampracy

Nie potrzebujecie albo nie znacie czasem kogoś kto potrzebuje pracownika do jakichś prostych prac?

Szukam pracy dla mojego ojca, czegoś nieskomplikowanego i spokojnego. Ze trzydzieści lat prowadził swoją firmę, głównie w budowlance (izolacje budowlane i wykończeniówka) i trochę w nieruchomościach ale potem oszukali go kilka razy na kasę i rzucił to wszystko. Teraz zostało mu kilka lat do emerytury, ale widzę że zamknięcie działalności niezbyt dobrze mu to zrobiło. Zawsze lubił dużo pracować i widzę, że mu tego bardzo brakuje.

Ma dużo doświadczenia w kontakcie z klientem i zarządzaniu pracownikami, generalnie jest bardzo kontaktowy i otwarty. Lubi dużo pracować i jest skrupulatny i dokładny.

W sumie chodzi o cokolwiek, po prostu żeby miał jakieś zajęcie i nie siedział w chacie. Choćby jakieś proste prace w stylu pielęgnacji ogrodu czy cokolwiek.

Ktoś może mógłby pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny
PrzedostatniSamuray - Cześć, organizuję #rozdajo żeby zwiększyć widoczność tego posta...

źródło: comment_1595775571tOkHl3OPkztVAuzr6aaK1I.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@PrzedostatniSamuray: dzięki, fajnie że coś wygrałem. Co Ty na to, aby wysłać te słuchawki np. do jakiegoś domu dziecka zamiast do mnie? Szczerze mówiąc, to zaplusowałem ten wpis dla zasięgu. Nie potrzebuję słuchawek, ale bardzo chętnie odstąpię je komuś innego. Np. jakiemuś smarkowi z Domu Dziecka
  • Odpowiedz