Wpis z mikrobloga

Właśnie mija drugi tydzień od kiedy mój syn (lvl 5) wstaje w paskudnym nastroju (bliski płaczu), bo każdego ranka przypomina sobie, że wybory nie zostały wygrane przez rozum i godność człowieka w postaci Pana Prezydenta Rafała Trzaskowskiego i te przymusowe lekcje z masturbacji nie odbędą się w jego przedszkolu, bo polska B dalej mentalnie żyje w XIX wieku.. serce mi pęka jak widzę jego smutek, bo już od miesięcy wyczekiwał początku nowego roku szkolnego jakby to były jego urodziny, a teraz kiedy jest już pewne, że nie będą odkrywać swoich ciał na zajęciach grupowych niedługo przed leżakowaniem to jakby z niego uciekło całe szczęście i uśmiech.. dzięki polsko B za taki zamordyzm ;]
#polityka #4konserwy #marszniepodleglosci #bekazpisu #polskab #zalesie
  • 13
@K_O_R_N_I_K: nie ma nawet chrztu, a nie mówiąc o chodzeniu na jakieś lekcje z tego ;p
@Taki_Sobie: no nie ma co ukrywać, ale liderzy sympatyków tego rodzaju nazistowskich eventów jawnie nawoływali do głosowania przeciwko Trzaskowskiemu tylko i wyłącznie przez kwestię LGBT (jest też spora szansa, że właśnie gdyby nie oni to dziś mielibyśmy normalnego prezydenta) więc ich równie mocno winię za ten stan rzeczy co polskę B
@Wlasciciel_prawakow: No dobra to wołaj liderów a nie normalnych ludzi którzy biorą udział żeby upamiętnić niepodległość. Widzę też że jesteś radykałem a z racji że nie biorę udziału w projekcie pt. "Skłócić i podzielić Naród" to proszę Cię nie odpisuj i nie wołaj więcej. Miłego dnia :)