Wpis z mikrobloga

Mirki czy gdzieś mogę dostać taką przedłużkę ale długą na dwa metry? Mam taką jak na zdjęciu i kompa miałem na biurku. (sluchawki pojedyńczy jack). Teraz postanowiłem postawić kompa na podłodze (więcej miejsca na biurku) i niestety łącznie z kablem od sluchawek + splitter jest za krótko. Próbowałem słuchawek -> Przedłużacz jack -> Splitter ze zdjęcia ale wtedy mikrofon mi nie działa. Zatem worek złota jeśli ktoś może mi pomóc. Dodam, że z przodu obudowy mam wejście na jacka i by wtedy mi starczyło kabla ale jest uszkodzone. Szukałem allegro i po googlach ale kabelka ze zdjęcia dłuższego niż 20-30 cm nie znalazłem.

#komputery #informatyka #audio
Pobierz Tami - Mirki czy gdzieś mogę dostać taką przedłużkę ale długą na dwa metry? Mam taką ...
źródło: comment_159569994398mB94d46flwc5lN8xnMRl.jpg
  • 19
@Tami: Bywają takie przedłużki do słuchawek z mikrofonem, ale rzadko, raczej audiovoodoo. Próbowałeś znaleźć moduł audio do swojej obudowy? To w 99% ta sama płytka w zależności od segmentu cenowego.
@elf_pszeniczny: Okej czyli słuchaweczki + ten kabel który znalazłeś + ten splitter który dałem w pierwszym poście. Nie będzie jakichś większych utrat jakości? Ma prawo to działać?( ͡º ͜ʖ͡º)
Ten przedłużacz który zastosowałem oprócz słuchawek i przedłużki ze zdjęcia to takie cudo jak to na aukcji https://allegro.pl/oferta/przedluzacz-unitek-mini-jack-3-5mm-y-c932abk-1m-mf-7659401436?snapshot=MjAyMC0wNy0xNlQyMjo0NzozMy42MTlaO2J1eWVyOzcxZDk4Y2U5MmYwYjliZjJiODJlOWYzZjU0MWI1YmE4ZGU3MGExM2U2YzNjNTM2NjI2YmYwZDE2YTJlNDczN2Q%3D i nie działa mikro.


@Tami: bo takich byś musiał użyć 2 sztuki za rozdzielaczem tym co wystawiłeś
@elf_pszeniczny: Ok chciałem poinformować, że zamówiłem ten przedłużacz z Twojego linka i to samo. Słuchawki działają a mikrofon nie. Ale pomyślałem, że spróbuje tą drugą opcję:

Słuchawki ---> krótki splitter -> przedłużacz mój port Audio> KOMPUTER
-> przedłużacz z Twojego linka port Mikro^

I o dziwo działają i słuchawki i mikrofon. Kabli masa, ale o grunt, że wszystko działa :D
Pobierz Tami - @elf_pszeniczny: Ok chciałem poinformować, że zamówiłem ten przedłużacz z Twoj...
źródło: comment_15959451763mA66vWnS18piakFViHkpJ.jpg
@elf_pszeniczny: Wydaje mi się, że tak. Z resztą efekt końcowy jest taki o jaki mi chodziło. Pospinałem trochę tę przedłużki opaską, elegancko, żeby nie walało się za dużo kabli i wrzuciłem za biurko. Działa mikro, działają słuchawki i mogę mieć kompa pod biurkiem z długim kablem. Dzięki za pomoc :P