Wpis z mikrobloga

@SynGromu: i tak chyba większość przypadków wykrywają w tym też te "felerne" wesela, też słyszałem , że testują dzieci komunijne. A tak ogólnie ciągle nie mogę sobie połączyć kropek jak to jest, że wykrywają te przypadki w randomowych miejscach w Polsce (zakładając że wyniki są bardziej wiarygodne niż nie) i to bynajmniej wskazuje, że już spora liczba osób miała z tym kontakt i nawet nie wie o tym, bo skąd byłyby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qtaz: Obserwując Małopolskę to sądzę że możesz mieć kolejny test za tydzień. A potem następny za około dwa dni. Możesz próbować cisnąć sanepid, że czujesz się dobrze i że chcesz kolejny test, bo sądzisz że wyjdziesz na zdrową. Nie wiem czy to zadziała, ale może warto.
@idol89: Kraków to jest jakiś dramat jeśli chodzi o dodzwonienie się do sanepidu, nawet nie dali mi znać co dalej mam robić i nie zrobili wywiadu z kim miałam kontakt, nie przedłużyli kwarantanny, wiec aplikacja już nie działa. gdybym była jakimś dzbanem równie dobrze mogłabym teraz gonić po Krakowie i zarażać, bo jest zero kontroli.