Wpis z mikrobloga

@thority: po tym jak Borek mówi tekst bym się rozłączył to miałem ciszę w telefonie i nie wiedziałem czy ciągle jestem na wizji, ale powiedziałem pytanie i w obliczu dalszej ciszy sam się rozłączyłem.
  • Odpowiedz
@matixrr: fajnie ze jako jedyny z wykopowiczow (wliczajac mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) nie mowisz tylko "wezcie zadzwoncie" tylko to robisz. A ostatnie pytanie- duzo prob? jest jakas weryfikacja przed wejsciem na antene?
  • Odpowiedz
fajnie ze jako jedyny z wykopowiczow (wliczajac mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) nie mowisz tylko "wezcie zadzwoncie" tylko to robisz


@thority: nie no, są tu jeszcze osoby które też dzwonią.

A ostatnie pytanie- duzo prob? jest jakas weryfikacja przed wejsciem na antene?


@thority: to był praktycznie złoty strzał, uznałem że sprawdzę czy udałoby się dodzwonić i czy właśnie jest weryfikacja xD Żadnej weryfikacji
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: ze swojego numeru już mogę się nie dodzwonić bo Stano wczoraj gadał, że osoby które się dodzwaniały częściej do Hejt Parku mogą już się nie dodzwonić.

Ewentualnie za jakiś czas napiszę sposób który wg mnie zwiększał szansę na dodzwonienie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matixrr: pojedź gdziekolwiek na event na którym będzie Borek i przedstaw mu się "Roman ze Złotoryja" oraz powiedz, że chciałbyś zadać mu kilka pytań w twarz i się nie boisz. Prosty syn dyrektora teatru zapewne albo by uciekł albo próbował okładać Cię pięściami.
  • Odpowiedz