Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Coś od mojego ulubionego (obok Blancpain) producenta zegarków. Jaeger-LeCoultre zwany zegarmistrzem zegarmistrzów...

Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin Kingsman Knife Limited Edition

JLC wraz z twórcami najnowszej odsłony filmu Kingsman, stworzyli ten oto zegarek. Projekt nawiązuje do zegarka kieszonkowego z 1907 roku ‘Couteau’ (couteau z francuskiego nóż )

Kliknij tutaj

Limitowany do 100 sztuk.
Grubość to 4,25mm
Koperta 40mm z różowego złota
W srodku: calibre Jaeger-LeCoultre 849 - ultra-thin,

Zdjęcie mechanizmu

Zobacz zegarek z profilu

Cena to około 30k €

Piękny zegarek.

#zegarki #zegarkiboners #watchboners #nowosci
AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Coś od mojego ulubionego (obok Blancpain) produc...

źródło: comment_1595618641IHqtUK7b0ZNeKxx4Fx6Ccw.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AllieCaulfield: Piękna koperta.
Kontekst powstania zegarka pominę, bo widziałem dwie części tego arcydzieła i pewnie z chorej ciekawości obejrzę trzecią, więc nie chcę wyjść na hipokrytę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedna rzecz mi nie pasuje tylko. Mianowicie ten... no... eee... przyczłap do mocowania dewizki. Jak ten wihajster się nazywa? Nie mogę znaleźć. Ktoś? Coś? W każdym razie ten dynks będzie niszczył pasek przy odkładaniu zegarka. Będzie się
  • Odpowiedz
@msta: MASTER CONTROL 1000H to wewnętrzna u JLC certyfikacja zegarków. Mechanizm jest testowany przed i po włożeniu do koperty, sprawdzane jest odzizalywanie na temperaturę i magnetyzm itp. Wszystko odwozorowane jak przy codziennym użytkowaniu zegarka. Oczywiście standardy dla chronometrow są również w tym zawarte. A jeśli chodzi o pasek to wydaje mi się że jest to podobne rozwiązanie jak w Panerai. Pasek jest montowany inaczej niż na klasycznych teleskopach (nie mam
  • Odpowiedz