Wpis z mikrobloga

@kikoen zamówiłem w zeszłym tygodniu w niedzielę. W środę był u mnie. Ludzie na peperze piszą że gwarancja normalnie jest. Telefon bajabongo
@kikoen i ogólnie za 1250 zł to się opłaca. Szybkie ładowanie jest mega. Bo już go rozładowałem dwa razy, ale faktycznie od środy non stop się nim bawię. Ale ogólnie bateria 3ma dlugo
@kikoen: Zauważyłem jedną wadę. Telefon nie ma ponoć fizycznego czujnika zbliżeniowego i jak gadasz przez telefon zdarza się, że podświetla ekran i np czasem polikiem wyciszysz rozmowę, lub zrobisz jakiego screenshota. Być może poprawią to jakąś łatką, bo do tej funkcji wykorzystuje bodajże akcelerometr i przednią kamerę. Więc to jedyna lekko irytująca rzecz którą znalazłem

Ale muszę pochwalić baterię bo ta jest naprawdę #!$%@?. Rano odłączam od ładowania, idę do pracy,
@ROCKNROLLLA jedynie ten czujnik, bo zdąż się że jak gadam to wyciszam mikrofon swoją morda. Ale teraz to nie problem, bo i tak korzystam z bezprzewodowych słuchawek i większość czasu przez nie gadam. Aparat mógłby byc lepszy, no ale umówmy się, telefon za 1300 ziko. Not Good, not bad, tak bym to określił. Ogólnie jak za te cenę to jestem mega zadowolony
@bdr90: no great not terible? ;) A jak działą ten czujnik linii papilarnych? Bawiłem sie tym w sklepie i miała mikrolagi przy odblokowywaniu ale jednak wyczuwalne.. Odblokowanie morda działa w miarę?