Wpis z mikrobloga

Hejka, pomóż ktoś bo już nie wiem czy się denerwować czy dalej czekać. Z tego co widzę dużo paczek utknęło w Belgii z jakiejś niewiadomej przyczyny, jednak mi paczuszka utknęła na statusie "Przekazanie do linii lotniczych" i od 52 dni status się nie zmienia (czyli od 2.06). Gdy pisałam do sprzedawcy napisał mi, że paczka jest w tranzycie i mam się nie denerwować. Nr. trackingu EX...SG. Paczka jest nierejestrowana czy może stoi gdzieś jak innym w Belgii tylko nie ma o tym informacji? Może ktoś podobną sytuację ma? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#alipaczka #aliexpress #tracking
  • 4
  • Odpowiedz
@Mephisteu: Kupiłaś to na Aliexpress to czekaj do końca ochrony, a jeśli okres się już skończył, albo dopiero się skończy, a paczka nie dojdzie to dispute. Nikt ci tu nie pomoże i nie powie nic ponad to bo nie jest jasnowidzem. Niektórym przychodzą dopiero paczki z lutego. Moja też jest 61 dni w transporcie, ale nie popchnę jej kijem, pozostaje czekać bo kupując zgodziłem się na gwarantowany termin dostawy 90 dni.
  • Odpowiedz
Rx - list polecony
Cx - paczka pocztowa
Ex - przesyłka EMS
Lx - list ekspresowy
Vx - list wartościowy
Ux - list z dołączoną deklaracją celną CN22 lub CN23.

Rejestrowana i nie będzie jej w Belgii, przyleci od razu do Polski. Singapurska poczta miała straszne zaległości i stopniowo idą stare zlecenia i nowe a przynajmniej tak wynika z tego co piszą ludzie.
  • Odpowiedz
@Mephisteu: Mam podobny problem - towar kupiłem 26 maja, a ostatnia informacja jaką widzę na trackingu to przekazanie do linii lotniczych w dniu 2 czerwca. Okres ochronny początkowo miał trwać do 31 lipca, przy czym Sprzedający już raz go przedłużył i obecnie upływa on z ostatnim dniem sierpnia. Nie będę chyba jednak tyle czekać i z początkiem sierpnia rozpoczynam spór.
  • Odpowiedz