Wpis z mikrobloga

Niestety z przykrością musze stwierdzić ze Pan Borek jest typowym przykładem "wiejskiego" czy moze "miejskiego" cwaniaczka z niedużej miejscowości w ktorym dotknął syndrom Warszawiaka. Zamieszkał w stolicy poznal trochę ważnych ludzi.
Kilka rzeczy mu wyszło. Poczuł sie pewnie i myśli ze może więcej

Na szczęście internet wspaniała technologia gdzie kazdy jest równy pieknie zweryfikowala charakter "borasa" Tak naprawdę wyszylo z niego pozerstwo, a gdy trzeba przyznać sie do błędu juz tych słynnych formułek o mentalu zaczyna brakować.
Mial odwage robić sobie zdjęcia #!$%@? i wysylac żonie czy uj wie komu to niech ma odwagę wytłumaczyć sie z tego.

Mówi ze nie zgodzi sie zeby jeden screen zniszczył jego kariere, a moze tyle ta kariera jest warta? Może nie ma tak solidnych fundamentów jakby sie wydawało.

Kończąc, jestem.bardzo zawiedziony postawą która zobaczyłem w HP. Zamiast zobaczyć silnego Borasa jak zwykle, liczyłem że aferke tajska obróci w żart albo inteligentnie zgasi dzwoniącego. Miał tyle czasu by sie przygotować. Zobaczyłem małego czlowieka co zgasił sam siebie. Powoli zaczynam rozumieć podejście Polsatu do Pana Mateusza.

Z człowieka jak sie wydawalo wyrazistego w tym smutnym jak #!$%@? szolbiznesie okazał się jedną z wielu co zaczyna sie kajać gdy grunt sie pali pod nogami. Szkoda

#kanalsportowy
  • 19
  • Odpowiedz
@Mateuszek7: "Mial odwage robić sobie zdjęcia #!$%@? i wysylac żonie czy uj wie komu to niech ma odwagę wytłumaczyć sie z tego. "

Tylko pytanie po co? Odpowiedź - tak wysyłałem sobie zdjęcia erotyczne z żoną/kochanką - to jest ta wasza upgraniona odpowiedź, którą Borek odzyskuje szacunek wykopków?
  • Odpowiedz
@Mateuszek7: od kiedy ktoś się musi komuś w necie tłumaczyć xD i to jeszcze typom, których nie zna xD. Mimo wszystko jakby z luzem do tego podszedł to by to inaczej wyglądało a im bardziej się napina tym bardziej ludzie się nakręcają
  • Odpowiedz
@Mateuszek7: Odpaliłem to na chwilę i dowiedziałem się, jak to W I E L K I Mateusz Borek piłki dla Motoru po taniości ogarniał, ekstra historia, wzruszająca taka. Gdyby nie te pytanie o "aferę", to równie dobrze tego programu mogłoby nie być i świat kręciłby się dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@wicked93
@Drizx
@Jampetrarka Proszę czytać ze zrozumieniem. Jako "mejwen" tyle lat w mediach, tyle lat doświadczenia, a nie umie zakończyć tematu który sam sprokurował. Kiedy ta aferka wybuchla? Ile lat próbował unikać? Od poczatku kanalu sportowego ludzie pytali. Unikał. Mógł juz dawno to skończyć ludzie by zapomnieli.
Zabraklo dystansu i mentalu o którym rak ochoczo mowi. Przedstawia opinie. Porządkuje swiat a musiały minąć lata by odnieść do tego co mógł skończyć jednym
  • Odpowiedz
  • 0
@Jampetrarka Gdzie tu pisze o wyjasnieniach? Piszę o zakończeniu tematu. Teraz wiadomo że jego to boli, nie ma dystansu. Jego zdania, frazesy sa puste. Nie ma w nich poparcia. Tyle lat dbania o wizerunek a jedna wpadka przekreśla to co tyle lat mówił.
Jego zachowanie jest zaprzeczeniem tego o czym tyle lat mówił. Dał pożywkę dla wykopkow internautów. Teraz na pewno swiat nie zapomni. Czaisz czy dalej mam sie produkować?

nie dotykaj
  • Odpowiedz
Mial odwage robić sobie zdjęcia #!$%@? i wysylac żonie czy uj wie komu to niech ma odwagę wytłumaczyć sie z tego.


@Mateuszek7: Nie ma obowiązku się z niczego tłumaczyć jakimś śmieszkom nołnejmom, Czaisz czy dalej mam się ledwo produkować?
  • Odpowiedz
  • 0
@Jampetrarka Gdyby to wyjaśnił dzien po nie byloby tematu. Urosło do takiej rangi ze już musiał sie tłumaczyć. Przecież to Boras, widzi że zaczyna wadzić to w jego interesy. Gdyby nie te donety typu, "kopyto borka" dalej pewnie olewalby temat. To cwaniaczek jest. Na końcu i tak liczą sie 0 na koncie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kfiatek_na_parapecie wysylasz fiuta innym? Ani to ladne, ani estetyczne. Ktos ma odwage to niech ma świadomość ze może zobaczyć ktoś nieupoważnionych. To wlasnie przegrywy i frustraci wysyłają foty benka i dla nich to normalne.
  • Odpowiedz