Wpis z mikrobloga

@Hrrr_tfu: koleś to zwykły neo-naziol z pomysłami takimi jak eugenika, segregajca rasowa, odebieranie praw wyborczych itp., przy okazji jakiś autystyczny, neet-mangozjeb - no w sumie na guru sulejarstwa pasuje xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Schwarzenberger nie oglądaj, nie mów o nim nie dawaj mu publicystyki, rozgłosu i zasięgu a jego 5 minut zlecić szybciej. Ja go lubię bo dla mnie jest odważny. Na swój sposób. Dla mnie to zamknięcie wszystkich furtek w życiu.
  • Odpowiedz
@wysuszony: To piętnowanie, o którym pieprzysz, jest w 99% bezkonstruktywne. Nikt z was, wielkich piętnowaczy oskarżanych o rasizm, nigdy nie zastanawia się, co piętnujecie i dlaczego w ogóle musicie piętnować. Wynika to oczywiście z niezrozumienia specyfiki tego, co się dzieje w USA, od setek lat, więc wasze piętnowanie jest kompletnie nieuzasadnione i właściwie nie powinno mieć miejsca. Więc czemu się dziwisz, że wasze prostackie i puste próby jakiegoś piętnowania są, przecież
  • Odpowiedz
typ nazywa ludzi o innym kolorze skóry małpami, zmyśla dane statystyczne i historyczne, ogółem robi najniższych lotów trzodę, nie no, zdecydowanie nie jest #!$%@?, przykładny obywatel xD


@Schwarzenberger: no i jeszcze prawaki mówia że pokazuje prawdziwą twarz lewactwa xD jak dla mnie to pokazuje że jest dokładnie taki sam jak oni tylko po drugiej stronie barykady.
I ma tak samo wiele nienawisci w sobie co oni, tylko inaczej ja wyraza.
  • Odpowiedz
@wysuszony:

względem elementu nadającego się tylko do gnicia w więzieniu albo utylizacji. Piętnowanie takich niezdatnych do życia w społeczeństwie jednostek czy zorganizowanych grup jest potrzebne,


Przecież to jest tak złe zdanie, na każdym poziomie, etycznym, moralnym ale też zwykłej logiki. Pisanie o ludziach, że nadają się tylko spalenia, albo wskazywanie kto się nadaje a kto nie, i to wszystko w kategorii innej rasy jest tak obrzydliwe i po prostu złe, że
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EvilToy: a gdzie ja napisałem cokolwiek "w kategorii innej rasy"? Ja mówię o wszystkich przestępcach bez względu na to czy są biali, czarni, fioletowi i czy wierzą w takie lub inne bajki. Po prostu przestępstwa dokonywane przez "ludzi koloru" są w dużej mierze "usprawiedliwiane" i nie można się źle wypowiadać (ah te rasistowskie statystyki) bo potem wyskakuje z dupy taki ty który nie potrafi czytać i zarzuca komuś rasizm. O tym
  • Odpowiedz
@fiku_miku: to prawda, przeciez sam mozesz sprawdzic. Jedyne indormacje jakie potrafie znaleźć na ten temat to własnie te "sensacyjne" 0 gwałtów białych mezczyzn na czarnych kobietach, śmieszne prawda? I cała reszta ktorą wymienia też jest prawdą, gościu nie jest idiotą
  • Odpowiedz
@fiku_miku: https://familyinequality.wordpress.com/2016/09/25/black-men-raping-white-women-bjss-table-42-problem/
tutaj artykul o danych z 2008r w ktorym było 20tysiecy białych kobiet zostalo zgwałconych przez czarnych i ani jedna czarna przez białego. Pewnie zdarzaja sie jakies pojedyncze przypadki ale 20000 rocznie vs 50 w ciagu dekady to jednak spora roznica?

https://www.apa.org/pi/about/newsletter/2020/02/black-women-sexual-assault - tutaj artykul o problemie gwaltu na czarnych kobietach, tylko ze w samym tym artykule nie napisali nic o biały. Nic innego na googlach nie potrafie znaleźć, moze
  • Odpowiedz