Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki.
Od jakiegoś czasu moja używa iqosa 3 multi. Do dziś sprzęt działał i normalnie można było palić. Teraz coś się zepsuł po założeniu nakładki grzałka się wyłącza. Po zdjęciu jej normalnie się pali. Iqos został wyczyszczony i naładowany do pełna. Reset również nie działał. Dodam ze jesteśmy na emigracji i ciężko będzie znaleźć jakiś serwis żeby to naprawić lub oddać na gwarancje. Czy ktoś z was miał taki problem i jakoś temu zaradził? :(
#iqos #help #epapieros
jamajkamaria - Cześć mirki i mirabelki.
Od jakiegoś czasu moja używa iqosa 3 multi. D...

źródło: comment_1595532675ZFW7ZiOPRZWiq6bUd4pgSM.jpg

Pobierz
  • 10
@jamajkamaria: także mam ten model :) górna część na pewno dobrze wyczyszczona w sensie ta zdejmowalna ?szczególnie przy tym odsuwanym zamknięciu, głownie myślę że to przy nim coś się stało normalnie jak jest zamknięty także włączyć się iqosa 3 multi nie da dopiero po otworzeniu górnego zamknięcia, zajrzyj też do środka tam jest taki kikut który jak zamyka się wierzchnią zakrywkę podnosi się a jak otwiera zamyka może on się przyblokował
@Sugarovski: ano ten tag to błąd z epapierosami specjalnie nic wspólnego iqos nie ma no może poza gliceryną i glikolem który w heetsach zdajsię tez jest w małej ilości aby był jakiś zalążek chmurki o ile można ją tak nazwać :P (jakby co ja użytkownik iqosów od niedawna plus efajek parę lat aktualnie aegis legend z kylinem m :P )
@jamajkamaria: to sprawdz latarką czy podnosi się tam taki czarny mały kikut prawie płaski jak nie to może go czymś tam mocniej pognieść czy coś sam nie wiem :( on jak tam do środka spojrzysz jest obok tego co się obraca jak otwierasz i zamykasz górną klapkę zapewne coś pod niego wpadło bo on na zamkniętej górze powinien być w górze a na otwartej opadać tylko w sumie nie mam pomysłu
@iqosinfo_pl: Wszystko wyglada ok, dziwne jest to ze jak założę nakładkę to nie działa a bez niej działa normalnie przecież to tylko nakładka, to może być jej wina czy ogólnie całego urządzenia, bo może wystarczy dokupić sama nakładkę?
@jamajkamaria: nasuwając nakładkę jedno to wciska się pin co jest z jednej strony nad napisem EAC a drugie to ten kikut ruchomy wzgledem zamknięcia i otwarcia górnej zakrywki aby zabezpieczyć iqosa przed uruchomieniem np w kieszeni itp (na zamkniętej zakrywce nie da się go włączyć) także obstawiał bym głównie tą nakładkę