Wpis z mikrobloga

@zonkkk: Ostatni mecz tez nie należał do „dobrych” nie wiem co Sari kombinuje, ale za dużo tych wymian podań w środku pola a za mało sytuacji bramkowych. Brakuje im dobrego pomocnika rozgrywajacego bo Rabiot gra taka kupę choć liczyłem ze się rozwinie dosyć mocno a Bernardesci to zostawię bez komentarza. Ratuje ich 2 dobrych napastników i topowa obrona.
@reett: Ale jak robić sytuacje bramkowe kiedy 10 typa stoi prawie w komplecie w swoim polu karnym? Grają powoli swoje, aż coś wpadnie i wpadło. Są w takiej komfortowej sytuacji, że imo wygląda to dość sensownie. A Rabiot jest najlepszym pomocnikiem od kilku meczów z tym włącznie, więc nie wiem co chcesz : p
@reett: zgadzam się z chłopakami. W ogóle powiem że Rabiot to nasz najlepszy pomocnik po przerwie pandemicznej. Bentancour też gra dobrze, ale Adrien ma więcej przebłysków.
@CinoFCJ: Nie mówię ze jest gorszy bo tak jak wspomniałeś jest chyba najlepszy do tej pory, tylko nie wiem dlaczego nie przejmuje inicjatywy w środku pola by rozgrywać i brać grę na siebie, tak to Dybala musi cofać przy każdej akcji i ja nakręcać trochę to kiepsko wyglada. 2 połowa znacznie lepsza w jego wykonaniu ale dalej brakuje mi tego czegoś by coś osiągnąć w LM
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@reett: Ja sie wlasnie caly czas zastanawiam skad ten optymizm kibicow, ta druzyna przeciez nie potrafi skonstruowac zadnego pozycyjnego ataku. I zawsze jakies wytlumaczenia w stylu, trafilismy na Milan w gazie, Sassualo w gazie, przeciwna druzyna postawila autobus... Przeciez nawet gole w meczach ktore wygrywalismy wysoko to indywidualne przeblyski albo gole z przypadku. O.o juz 2 - 1 dla Udine, pewnie tez zaraz sie zleca obroncy kiepozuja i powiedza ze to
@Filip3k91: Jestem prawdziwym fanem Juve i dalej uważam ze ta drużyna potrzebuje zmian, mecz z Milanem tylko mi to potwierdził a dzisiaj to nawet nie wiem co tu się #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reett: uwierz mi ze ja tez, mnie tylko dziwi optymizm reszty, co do naszych aktualnych mistrzow w pomocy. Zaden z nich to nie jest poziom Juve aktualnie, a oni bede teraz wychwalac Rabiota bo zagral jeden bardziej niz przyzwoity mecz xD najwieksze xD mam jak widze jak bezkrytycznie podchodza do Dybali i uwazaja go za lek na cale zlo, a w tym samym czasie za podobny 'styl' gry potrafia zgnoic Cuadrado.
@reett: @Filip3k91: tzn. ja generalnie zgadzam się, że z pomocy Juve tylko wymieniona przeze mnie dwójka powinna zostać i obydwaj powinni walczyć o miejsce w składzie. Utrzymanie kontroli w środku nie istnieje. Ale jakoś czuję, że żaden top do pomocy nie przyjdzie, bo Arthura jako takiego nie traktuję.
@CinoFCJ: nie wiem ogólnie układ tej drużyny do mnie nie przemawia i taktyka seriego, ronaldo jest tak niewidoczny, że dalsza perspektywa takiej gry nie ma żadnego sensu. Ten piłkarz nie błyszczy tak jak w Realu i MU bo Sari na siłę chce zrobić drużynę 11 zawodników. W takim systemie to się nie uda.