Wpis z mikrobloga

@Cryptonerd_io: ale ja nie twierdzę, że się nie da. Po prostu śmieszy mnie sytuacja w której tworzenie życia i sprawy okoliczne są okryte większym tabu niż odbieranie życia ¯\_(ツ)_/¯
Gdybym polował i miał syna, to pewnie też koło 12-14 lat bym chciał go zabrać na polowanie.
  • Odpowiedz
@Entelechia: Już tłumaczę: edukacja seksualna ma być publiczna, z publicznych pieniędzy, dla wszystkich dzieci w określonym wieku.
Na polowanie zabierasz dzieci we własnym zakresie i nie ma tutaj żadnego przymusu by tego po prostu nie robić.
Mam nadzieję że wyjaśniłem różnicę, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Ale mówcie co chciecie ja bym poszła na polowanie żeby zobaczyć co i jak bo nigdy nie byłam może mnie wezmą kiedyś


@Hiobe: Jak już będziesz miała okazję iść na polowanie, to nie z myśliwym powyżej 50 roku życia. Oni mają trochę wypaczony obraz i nie widzą, że świat się zmienił.

Młodzi mają bardziej świeże podejście (chyba, że Janusze sprali im mózg), ale niestety starsi siedzą na stołkach i betonują
  • Odpowiedz
Prawica: nie zabierajcie dzieciom dzieciństwa poprzez edukację seksualną!

Również prawica: dajcie nam zabijać zwierzęta na oczach dzieci, bo to sprawi, że dzieci będą miały wtedy większy szacunek do zwierząt i przyrody!


@Entelechia: @pokokoko1: Więc jak rozumiem popieracie PIS? Ustawa zakazująca polowań z dziećmi to przecież ich dzieło.
  • Odpowiedz
@OjciecBonifacy: podobnie jak obowiązkowa edukacja jakakolwiek i obowiązkowe szczepienia. Przeciwko temu prawica też protestuje?

@thelightful: znowu, podobnie jak edukacja. Czy to powód do protestów?

@LeVr: przecież nikt Cię na siłę nie trzyma w kraju, w którym masz obowiązkową edukację, która bezpośrednio uderza w Twoją wolność do wychowywania dzieci jak chcesz.

@djtartini1: a co PiS sądzi o spożywaniu wody? Bo możliwe, że będę musiał zmienić
  • Odpowiedz
skoro ostatnimi latami to raczej osoby o poglądach konserwatywnych wykazują się agresją na widok tęczy


@Entelechia: Ale nie okradają sklepów i nie robią burd na ulicach jak w USA i w cywilizowanych krajach Europy, symetryzm?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
szeroko pojętej lewicy niestety brakuje przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka.


@komorniq: chyba bardzo szeroko pojętej, skoro ostatnimi latami to raczej osoby o poglądach konserwatywnych wykazują się agresją na widok tęczy


Also dziękuję za dowód anegdotyczny, bardzo przydatny w tej sprawie.

@Entelechia: XDDDD
  • Odpowiedz