Wpis z mikrobloga

Ostatnio sporo nowych, fajnych zegarków pojawia się we wpisach na tagu, co bardzo cieszy. Osobiście dopełniłem swoją kolekcję (dużo powiedziane) zegarków poniższym zakupem. Citizen BM 7190-05A kupiony z zamiarem noszenia przy bardziej formalnej okazji. W końcu więc dołączam i ja do #teamcitizen :) Moja żona stwierdziła, że wygląda "jak zegarek z gumy do żucia" xD i kosztował wg niej "nie więcej jak 200 złotych" xD2 Jak nie kochać tej kobity (kiedyś ubiję). Podsumowując, po kilku redukcjach zostanę z czterema zegarkami, z których jestem zadowolony w 100%, mam co założyć na każdą okazję i nie planuję kupować nic przez dłuższy czas, być może kilka lat nawet. Przynajmniej dla siebie ;) Następny będzie jakiś grubszy kaliber, czas zacząć powoli odkładać na Balla trainmastera. Także od dzisiaj tylko ogladam i dopinguje was koledzy w kolejnych zakupach. Prawdopodobnie ;)

miłego

#zegarki
C.....g - Ostatnio sporo nowych, fajnych zegarków pojawia się we wpisach na tagu, co ...

źródło: comment_1595492133SoIoChduDJjdfZbNmWV4rb.jpg

Pobierz
  • 18
@Dominik80: Rozmiar był jedną z przyczyn dlaczego pozbyłem się dwóch zegarków. Wiesz, błędy początkującego miłośnika :) Jeden miał 44 mm średnicy koperty, drugi 42, ale bardzo długie uszy. Największy jaki mi został to mój pierwszy Timex, którego nie pozbędę się nigdy, on ma 42mm średnicy i 50 mm od ucha do ucha i to jest absolutne maksimum dla mojego nadgarstka. Preferuję jednak mniejsze zegarki, ale dla niego robię wyjątek.

@fi9o bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CptSpaulding: na szczęście to nic poważnego, głównie zegarki do powiedzmy 200 funtów ze szczegolnym uwzględnieniem na przykład chińczyków polecanych na Just One More Watch. Właśnie dziś ostatni chińczyk został sprzedany. Teraz zas na ruch w kierunku ciekawszych zegarków, vo powoli prexuzuje się to co i jak lubię. Za 10 lat będe wiedział czego tak na serio chcę...