Wpis z mikrobloga

  • 0
Robię ostatnio sporo do #wn8 do #worldoftanks lecz niestety ograniczają mnie bitwy po 15-0. W wynikach jestem przeważnie na pierwszym, drugim, lub trzecim miejscu, ale sam nie przepchnę całej bitwy grając np TD lub lajtem. Mam w garażu parę czołgów, którymi robię fioletowe wyniki, lecz i tak mnie to #!$%@?. Czy to koniec #wot?
  • 30
  • Odpowiedz
@kenay: skup się na razie na poprawie gry. Jak masz ledwo 1000 wn8 za ostatnie 30 dni to znaczy że nie znasz map i podejmujesz na ogół złe decyzje. Popatrz sobie na dobrych graczy typu skill4ltu - w każdym filmiku pokazuje gdzie na danej mapie opłaca się jechać, mi dużo pomogło słuchanie go.

40% tej gry to wiedza gdzie jechać na mapie, 40% to wiedza kiedy tam jechać, a 10%
  • Odpowiedz
@kenay: ale wrzuć coś z czym masz problem a nie 3 tierową bitwę którą ogarnąłeś wporządku.

Ale uwagi mam:
początek bitwy (15:00 -13:00) ok ale na wyzszym tierze to strzelanie przez bramy bedzie #!$%@? ryzykowne i raczej wyłapiesz jakąś bułę. Lepiej od razu znaleźć sobie pozycję na side-scrape i być bezpieczniejszym.

Około 13:00 wyjeżdżasz bardzo ryzykownie na środek placu, na wyższym tierze byłbyś trupem w 30 sekund. Powinieneś przejechać cały plac i przykleić się do budynku po przeciwnej stronie, wtedy jesteś osłoniony przed ostrzałem z środka mapy (gdyby ktoś tam grał akurat). Znaczy się w ogóle nie powinieneś tak wyjeżdżać na tym etapie bitwy, ale jak już musisz to przejedź cały plac a nie stój
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KaznodziejaNowejEry co do golda, to mam tyle kredytów, że po prostu nie dbam o nie. Oczywiście zgodzę się z Tobą, że były ryzykowne wyjazdy, no ale to właśnie 3 gier, a nie 8. Spróbuję znaleźć jakąś kiepską.
  • Odpowiedz
@kenay:

Kij mnie strzela widząc su 130 i charotiera którzy tam jadą, ale take jest życie ¯\_(ツ)_/¯ Z automatu dwa czołgi mniej. No ale jak już pojechałeś... To czemu nie grałeś na sidescrap, wiedząc że lowe ma fajny boczny pancerz i że będą mieli na ciebie łatwe bicie jak wyjedziesz na otwarte. Sam się prosisz o szybką dętke i wyjście do garażu po kolejny czołg. Przez to że zginąłeś, to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rampampam sedescrap lewem nigdy mi nie wychodził. Wszystko w bok mi wchodzi jak w masło, nie ważne jak duży kont zrobię. Po prostu widziałem że ta flanka pada i nie ma sensu tego ciągnąć bo zaraz mnie objadą. Zresztą wynik sam mówił za siebie.
  • Odpowiedz