Wpis z mikrobloga

  • 0
Robię ostatnio sporo do #wn8 do #worldoftanks lecz niestety ograniczają mnie bitwy po 15-0. W wynikach jestem przeważnie na pierwszym, drugim, lub trzecim miejscu, ale sam nie przepchnę całej bitwy grając np TD lub lajtem. Mam w garażu parę czołgów, którymi robię fioletowe wyniki, lecz i tak mnie to #!$%@?. Czy to koniec #wot?
  • 30
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rampampam ja?

Po prostu za długie przerwy w WOT miałem i za długo konto mam. Ciężko teraz to wszystko nadrobić. Może reset był by dobry?
  • Odpowiedz
@bebad: starzy gracze mają na to #!$%@?. I tak większość fioletów lata anonimowo i nie używa XVM

@kenay: nie wiem ile masz bitew, co odblokowałeś, ale nie warto robić resetu. Chyba że potrafisz utrzymać 4k+ to można się w to bawić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kenay: I co ci da reset? Musisz rzeźbić wszystko od nowa, jak nie będziesz miał naprawdę dobrych wyników to zostaniesz "#!$%@? rerollem". Skup się na robieniu swojego, porównuj sobie statystyki średnich uszkodzeń/asysty, próbuj markować czołgi które lubisz. Lepsze to niż gonienie za cyferkami w WN8.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Thunderlane i chyba tu masz rację. Od 2012 gram okazyjnie w WOTa i mam ok 7500 bitew zrobione. Znajomy się ze mną "ściga" od 4 lat i ma 35000 bitew na koncie i prawie 2x tyle wn8 (ja mam ok 500). Nie chce być takim NoLifem jak on, lecz z drugiej strony #!$%@?ą mnie randomki po 15-0. Próbowałem grania w klanach, lecz akurat trafiałem na same porażki, typu - robisz wyciąg
  • Odpowiedz
@kenay: 500 wn8 czyli oddajesz 2 strzały i wracasz do garażu. Co ci reset da w takiej sytuacji ? Nadal nie kumasz co robisz źle i co robić by to zmienić. Twój ziomek co ma 31k bitew i 1000 wn8 też nie lepszy. Pewnie bariera 50% WR jest za silna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rampampam no to powiedz mi tak łopatologicznie jak przy większości bitew mam robić więcej, gdy moja randomkowa drużyna pada prawie do zera, a ja przeważnie jako jedyny robię tyle samo lub więcej DMG co 14 innych z mojej drużyny i w większości przypadków jestem na topce?

Używam prostych modów od Aslaina, bez żadnych niedozwolonych itp. Czy to kara jakaś czy co?
  • Odpowiedz
@kenay: No to robisz coś, co nie ma wpływu na przebieg bitwy, co ja ci mam odpowiedzieć ? Masz wiele czynników na to. Łopatologicznie się tego nie napiszę, bo każda gra wygląda inaczej.

W sumie to dam ci jedną radę. Giń ostatni.

Może kiedyś dojedziesz do momentu, że będziesz gry sam ciągnął i czerpał z tego przyjemność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kenay: reset ci nic nie zmieni, dalej będziesz taki jaki jesteś. Ja mam parę razy więcej wn8, a w ciągu dnia potrafię podnieść o parę pkt. I to nie grając 50 bitew tylko 5,10,15. Bitwy 15-0 to nie wymówka, chyba że psychologiczne cię to blokuje. Ale jak masz umiejętności to dmg i tak możesz zrobić, czyli wn8. Graj HT jak nie umiesz LT albo TD, bo to nie wymówka. Też
  • Odpowiedz
  • 0
@Rampampam akurat jeśli chodzi o wn8 to dużo ludzi na to patrzy, bo jest to promowane przez wielu youtuberów. Przykładem jest ocenianie konta przez multiego i mówienie kto ile ma wn8
  • Odpowiedz
  • 0
@Rampampam nie mi oceniać jaki on jest, ale prawda jest taka, że ogląda go masa ludzi, a on bardzo zwraca uwagę na wn8 i karuzela się kręci
  • Odpowiedz
@kenay: podaj link do wot life z Twoim kontem. Jak masz 7k bitew i 500 wn to nie rob resetu bo masz malo bitew i wn idzie łatwo nabic przy takiej ilosci, wystarczy grac odpowiednimi czołgami. Patrz na wn8 z ostatniego miesiaca.
A jesli chodzi o samą gre to staraj sie przezyc jak najdłużej, nie rob glupich wyjazdow np jak widzisz ze typ jest sam i jestes pewien ze go
  • Odpowiedz
@kenay: Po co ci reset skoro masz 500 wn8? Jaki masz recent? Jeśli w każdej bitwie jesteś "przeważnie na pierwszym, drugim, lub trzecim miejscu" to powinno to być raczej coś koło 3k, zgadza się? A jeśli nie to nie wypisuj tu farmazonów, bo gdybyś tak dobrze grał to na pewno nie miałbyś 500 wn8 ogólnego. Szczególnie przy tak małej ilości bitew, bo to bardzo łatwo się podbija.
  • Odpowiedz
@kenay: 7500 bitew i 500 wn8. Czyli jak nastepne 100 bitew zagrasz na poziomie 2000wn8 to podniesiesz swoje ogolne wn8 o 20 punktow. Jak kolejne 7500 bitew zagrasz na poziomie 2000 wn8 to ogółem osiagniesz 1250 wn8. To jakis rok grania a nawet nie bedziesz zielonko. IMHO jak grasz teraz dobrze i zależy ci na kolorku i jestes w stanie go osiagnac to resetuj.
  • Odpowiedz